EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By E-Styx
Lepszy, bo? Bardziej kolorowy, większy, dłuższy, droższy. lepiej oddajacy smak czy jakieś całkiem inne kryteria "lepszości"?
Awatar użytkownika
By E-Styx
Na przykład Juggerknot mini albo Horus. Innych lepiej smakujących albo już tak łatwo nie kupisz z pierwszego obiegu, albo są nieco trudniejsze w wickowaniu.

Żeby osiągnąć lepszy smak przy łatwiejszym setupie i braku wycieków nie trzeba szukać wyłącznie górnego nawiewu. Zanabądź choćby Gear to się przekonasz.
By Sylwusia21092
No właśnie miałam Merlina RTA MTL i się właśnie sparzyłam na dolnym airflow ciekł jak nie wiem :|. Teraz mam intake to mogłabym spróbować nauczyc się wickować coś z dolnym.

Co powiecie o kaees Salomonie?

Jeszcze mam pytanie o mesh. Co sądzisz o damnvape? Ciekawi mnie.
Awatar użytkownika
By kho
Do listy @E-Styx 'a dorzucę jeszcze Wotofo Serpent Elevate. Rzucić okiem można na też na Zeusa single coil.
Awatar użytkownika
By bulit73
Sylwusia21092 pisze:Ciekawi mnie kaees salomon ale czy dwójkę można gdzies dostać?

Daj ogłoszenie na naszym bazarku.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Sylwusia21092 pisze:Ciekawi mnie kaees salomon ale czy dwójkę można gdzies dostać? Tu na forum wyczytałam ze lepszy od Intake od Zeusa. Horus mnie tez ciekawi .

Kaees Salomon według wszystkich przepowied i forumowych,zagranicznych- jest o 2 piętra niżej od Intake i JuggerKnota mini.Według mojego skromnego zdania,nie znajdziesz nic lepszego z górnym nawiewem od Intake i Juggera...nawet Horus nie sięga tak wysoko,oczywiście to moje skromne zdanie,poparte przetestowaniem czajników(oprócz Kaeesa)recenzje odrzuciły mnie od zakupu i testowania :lol: *CZAJNICZEK*
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Recenzja Rev Phantom 220W

Dziś chciałbym napisać wam parę słów o nowości ze […]

Puchnaca bawelna

Czesc Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 or[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]