EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Kacper2134
Chce kupic Tesla punk 220w ale nie wiem jaką górę do tego moda. Czytałem że tfv8 od smoka a co z tfv12? Albo kylin? Chyba że jeszcze inne
Awatar użytkownika
By DasNiko
Sorki za odkopanie, ale jak zobaczyłem, że ktoś szuka atomizera do takiego samego zasilania, jak ja, to musiałem odpowiedzieć. :D
Mogę z czystym sumieniem polecić Digiflavor Mesh Pro RDA - testowałem atomizery, o których wspomniałeś i pod względem smaku Mesh Pro bije wszystkie na głowę. Póki co, uważam to za najlepszy zestaw, jaki miałem.
Tak na marginesie, to prosiłbym, abyś nazywał rzeczy po imieniu, czyli nie "góra", tylko atomizer (jestem na to wyczulony -_- ).
By Dj'Spooky
Hej, Ja z kolei po 9 miesiącach użytkowania Tesla Punk 220W z czystym sumieniem polecam tfv 12 i tfv 16 (na gotowe grzałki).
Na drut polecam Ufo o Tesla i DJV RDTA, ale nie Sugeruj się tym zbytnio bo VAP-owałem z robionych grzałek z polecenia i wolę gotowe grzałki wymienne.
Powrót po latach do E

Cześć. Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Pa[…]

Baterie litowo-jonowe - ładowanie

Usłyszałem niedawno od sprzedawcy, że baterii lito[…]

Pytanie o przesyłki z Chin

Robił ktoś ostatnio zakupy? Jak to teraz wygląda? […]

Słaby Smak TFV16

Założyłem nowa grzałkę do TFV16 2x Mesh. Grzałkę o[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.