EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By medzik1992
Witam. Kilka lat temu... bodajże w 2013 roku, zakupiłem swojego pierwszego epapierosa. Był to zestaw: bateria eGo-T Upgrade + Tabac BCC. Zdjęcie dodam poniżej. Czy coś od tego czasu się zmieniło na rynku epapierosów ? Czy dalej opłaca się z tego epapierosa korzystać czy może lepiej jest przesiąść się na coś innego? Zdaję sobie sprawę, z tego, że technika idzie naprzód i może w świecie epapierosów wszystko jest udoskonalane i rozwijane ? Jaki zestaw na dzień dzisiejszy bylibyście mi w stanie polecić ? Co się opłaca teraz kupić i używać? Czy liquidy w smaku są mniej... chemiczne ? Nie czuć już tak chemii i... starych skarpet ? :-P Proszę o porady. Chętnie bym sobie popuszczał edymka.

Obrazek
Awatar użytkownika
By kangaroo
medzik1992 pisze:Czy coś od tego czasu się zmieniło na rynku epapierosów [/url]

W 1972 pewien rolnik kupił bizona. Myślisz że coś się zmieniło do tej pory, czy nadal tym bizonem sprawnie i komfortowo skosi 100 hektarów?
By misiojedzie
gość zadał normalne pytanie. może go to relaksuje albo go ciągnie do palenia a nie chce kupować analogów lub złej jakości e-p? fakt, autor powinien przed stworzeniem nowego tematu poczytać forum i zorientować się w obecnym rynku ale twoje pytanie wzniosło forumowe mało błyskotliwe riposty na wyżyny absurdu.
Awatar użytkownika
By Nautilus
medzik1992 pisze: (...) Był to zestaw: bateria eGo-T Upgrade + Tabac BCC. Zdjęcie dodam poniżej. Czy coś od tego czasu się zmieniło na rynku epapierosów ? Czy dalej opłaca się z tego epapierosa korzystać czy może lepiej jest przesiąść się na coś innego? Zdaję sobie sprawę, z tego, że technika idzie naprzód i może w świecie epapierosów wszystko jest udoskonalane i rozwijane ? (...)

Zmieniło się sporo o ile udało mi się zorientować (od niedawna korzystam z e-papierosa). Już masz tego e-papierosa, więc z jednej strony o ile jest sprawny opłaca się z niego korzystać (brak konieczności wkładu finansowego w urządzenie), ale z drugiej strony przeglądając dział sprzętowy tego forum szybko się zorientujesz, że sporo się zmieniło.

Moim zdaniem warto kupić coś nowego i niekoniecznie „tani super zestaw za 150zł”, który będzie Ci wciskał sprzedawca na wysepce w galerii handlowej. Ogólnie lepiej abyś kupował w wyspecjalizowanym sklepie (w każdym większym mieście są, część należy do sieci, co im nie przynosi ujmy). Myślę, że rozsądną dolną kwotą wejścia jest przeznaczenie ok 300zł (oczywiście można więcej) na box i parownik, gdyż w tej kwocie można kupić już coś sensownego, co nie przysporzy frustracji i kłopotów.

Nie polecę konkretnego zestawu, gdyż sprzęt jest naprawdę różnorodny a wybór duży (brak mi też odpowiedniego doświadczenia z różnorodnymi modelami). Dużo zależy też od Twoich osobistych preferencji (wielkość modułu zasilającego i jego moc, sposób chmurzenia determinujący rodzaj parownika itp.). Zacznij od czytania, ten czas nie będzie stracony i uchroni Cię przed niefortunnymi decyzjami zakupowymi.

Sprzedawców nie darz szczególnym zaufaniem, podejmij decyzję w domu „na chłodno” i się jej trzymaj. Ja upatrzyłem sobie konkretny parownik, w jednym sklepie sprzedawca go nie miał i bardzo chciał mi sprzedać inny, ale trzymałem się swojej wersji. Efekt? Przemyślany zakup dokonany w innym punkcie i jestem zadowolony z decyzji.

Co do liquidów to się nie wypowiem, nie mam porównania z tymi sprzed kilku lat. Na początek kup kilka małych „gotowców” w buteleczkach 10ml (koszt buteleczki to przeważnie 5-10zł) i oceń, które Ci odpowiadają.
Awatar użytkownika
By AmnuM
Nie dawaj się też nabierać na produkty smok'a. Przeważnie to wciskają na starcie ludziom nieobeznanym w temacie. Najlepiej poświęcić trochę czasu i poczytać opinie żeby później nie żałować zakupu.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
AmnuM pisze:Nie dawaj się też nabierać na produkty smok'a. Przeważnie to wciskają na starcie ludziom nieobeznanym w temacie. Najlepiej poświęcić trochę czasu i poczytać opinie żeby później nie żałować zakupu.
Awatar użytkownika
By Nautilus
medzik1992 pisze:Smok Stick Prince 25 (...)

Będę zadowolony z takiego zestawu ?

Będziesz zadowolony do momentu pierwszej usterki, czyli krótko. Odradzam.

Znajomy ma ten model (albo bardzo podobnego Smoka) i po drugiej usterce mającej miejsce w przeciągu trzech miesięcy był zmuszony wydać pieniądze na inny zestaw. Dla nałogowca chcącego odstawić papierosy wracanie do analogów na czas realizacji gwarancji Smoka jest słabą opcją. Zakup EIN tego producenta to źle zainwestowane pieniądze.
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]

Dvarw mtl

Witajcie, Przymierzam się do zakupu klona drwala.[…]

Parownik MTL dla żółtodzioba

Witam Szanownych Użytkowników forum. Po kilkumiesi[…]