EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Krasnal45
#1902596
Wszyscy natychmiast powinni wrócić do palenia analogów!!! Zmniejszacie zyski pazernych karteli tytoniowych i farmaceutycznych!!! Zmniejszacie dochody z akcyzy !!! Zabraknie na 500+ i pazernych polityków którym się przecież należy!!!
Kurna, kolejny g**niany fejknews stworzony przez jakiegoś dziennikarzynę który dostał premię w postaci wagona Marlboro albo pudełko Tabexu czy innej trucizny...
Przekaz jest jasny.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1902602
Czytałem coś podobnego. Jakiemuś gówniarzowi zapadło się płuco i miał na płucach jakieś czarne plamy. Użytkownik JUULA :mrgreen:
By gourmet
#1902604
Słuchałem dziś wiadomości TOKFM. Wg nich w ostatnich 9 latach w USA 130 palaczy e-p zapadło na tajemniczą chorobę płuc. Wg badań rynek e-p w USA to 12% - ok. 25 milionów osób. 25 000 000/130= 1 osoba na 192 000 zapadła na tajemniczą chorobę. W stosunku rocznym 1osoba/1 rok/27 000 populacji. Powiedzieć śmieszne o tym badaniu to nie powiedzieć nic.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1902606
A nic o katarze odbytnicy nie ma, a tyle ludzi po tym umiera popijając olejki z gór :lol: Szkoda, bo to choć prawda!
Awatar użytkownika
By kho
#1902614
W USA co roku umiera od fajek 480 tys. ludzi, no ale spoko. To nic takiego. E-fajki, jak wiadomo, są największym złem w historii ludzkości. 100 osób zachorowało. Swoją drogą podejrzanie okrągła liczba. Wymioty i biegunka... tja... takie rzeczy zdarzają się często jak jakiś market sprzeda nieświeżą żywność. Artykuł śmieszny. Zero konkretów, wszystko napisane ogólnikowo. "Tajemnicza choroba", hehe. Błyskawicznie zdiagnozowano, że to "najprawdopodobniej" od e-papierosów (czyli de facto nie wiedzą, że od e-papierosów), a nie od czegokolwiek, co zjedli lub wypili. "Amerykańscy lekarze ostrzegają" - frazes taki sam jak doniesienia "amerykańskich naukowców".
Artykuł śmieszny, no ale wkurza...
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1903054
Tak wychodzi, jak linia produkcyjna jest również przystosowana do mieszania pestycydów. :lol:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.