EPF
Shake and Vape
By SharkM4X
Jaki premix/y do max 35zł polecacie?
By Maskota
Virtus

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By adiif1
Maskota pisze:Virtus

Przecież virtusy to dno dna
Wylałem 4 butelki do zlewu bo przesada była

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Nautilus
Przyłączam się do pytania o tanie a akceptowalne jakościowo premiksy. Oczywiście na forum są ich opisane dziesiątki, ale takie podsumowanie pod kątem przystępności cenowej nie zaszkodzi.
Awatar użytkownika
By bulit73
Premixy Halo. Wapowałem Sub Zero i Malibu.
Awatar użytkownika
By SuwMar
Inawera ma 6 smaków, bardzo przyzwoita jakość w stosunku do ceny.
Awatar użytkownika
By bulit73
SuwMar pisze:Inawera ma 6 smaków, bardzo przyzwoita jakość w stosunku do ceny.

O właśnie, zapomniałem o Inawerze *GOOD*
Dodam tylko i pewnie @SuwMar to potwierdzi, że nie są to premixy na bazie słodzika, jak większość i praktycznie nie syfią grzałki i waty.
Awatar użytkownika
By Baryua
adiif1 pisze:Przecież virtusy to dno dna

Bez przesady. Virtus nie jest majstersztykiem, ale niektóre smaki ma dużo smaczniejsze niż dwa/trzy razy "lepsze" (droższe) premixy, które smakują głównie cukrem, gdyż mają w składzie kupę słodzika i podobnego syfu. Dlatego mimo wszystko uogólniając - cena = jakość. Virtus + trzy/cztery szoty to ok. 30-34 zł za 110-120 ml liquidu, czyli półdarmo, więc co najmniej zabawnym jest szukanie świetnego smaku na tej półce cenowej. Jeśli chcesz uzyskać dobry i niedrogi liquid to zacznij mieszać na aromatach - to bardzo prosta czynność, liquid wychodzi tańszy niż nawet Virtus, a smak będzie o niebo lepszy od "najlepszych" (najdroższych) premixów.
By Maskota
adiif1 pisze:
Maskota pisze:Virtus

Przecież virtusy to dno dna

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wylałeś 4 virtusy na rzecz wapowania pewnie Mr. Vicksa który po jednym baniaku robi szmate z waty, no ale co kto lubi ;) Wszelkie ulepkowo chłodzikowe premixy nie mają u mnie prawa bytu a Virtus świetnie się sprawdza gdy kończą się moje mieszanki a dopada mnie leń na mieszanie. Jakość w stosunku do ceny jest jak dla mnie conajmniej dobra, smak przyzwoity a wata po kilku baniakach nadal czysta ;)

By Sylwusia21092
Jak owocowe z chłodzikiem to geometric frozen gruszka i Aloes pyszne. Izi pizi cukierki pudrowe słodkie i tez dobre. Premixy od daddy vape. Mam brzoskwiniowa herbatę pyszna. Jak deserowe to nana shake custad crew a jak coś cięższego to pistacja. Mam jeszcze inne z tej serii, ale czekam aż się przegryza. Może coś z mono albo duo?
By misiojedzie
Six66 Clown
Six66 Monster
Pan Chmurka Zitron (deserówka)
Moje top 3.
By Dizeed
The Bomb a smak to Green Blast 80ml premixu i 2x moc dolałem za 35zł zdziwiłem się. Bardzo dobra mieszanka aloesu, zielonej herby i tropikalnych owoców, wcale nie czuć cierpkości (byłem gotów na to ryzyko) pozdrawiam i potestuję od nowego miesiąca coś od The Bomb i podzielę się :) pozdrawiam !
By misiojedzie
To napisz bo też jestem ciekawy. Bombs jest w super cenie, green blasta też próbowałem, był ok ale jednak w mojej czołówce premixów się nie zmieścić ;)
Z aloesem jest bardzo dobry Duo Aloes Mięta.
By vaping snorlax
Spróbuj czegoś z #tag'ów albo Duo od miśków. W tej cenie lepszego wyboru raczej nie ma.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
By pychmen
Sam mam zasadę, że nie kupuję premixów w wyższej cenie niż 30pln za 60ml.

Z mojego absolutnego topu dwa:
- Squizzy Lemon Ice Cream Waffer
- BeMy Juice Custard Crew Nananana Shake

To są moje absolutne tzw. must have. Mimo wszystko cały czas szukam czegoś nowego.
MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

Komin od jakiego Atomizera

Taka prośba, czy ktoś się orientuje od jakiego par[…]

Tesla punk 220w

Witam Wczoraj zakupiłem tesle i akumulatory, przez[…]

Dripper

Siema, szukam drippera, cena max - 200zł Najlepiej[…]