EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Patkaa933
#1901345
Witam, mam pytanie do ekspertów lub do osób posiadających Ijusta 21700. Przejrzałam sporo forum ale nie znalazłam nic mnie interesujacego. Mój przez nieuwagę upadł kilka razy, przewrócił się nie raz(bo zawsze trzymam go w pozycji pionowej). Góra od akusa wgięła się do środka, tak że jest spłaszczona, mimo to praktycznie w ogóle nie czuć latania baterii w sticku. Niby wszystko jest okej, bo fajek działa, po za tym że zaczął przerywać przycisk co na dłuższą metę jest uciążliwe, a chmurzę dość sporo (darujcie sobie swoje uprzedzenia co do Ijustów bo nie o to chodzi, dla mnie jest spoko miałam wcześniej 3kę i oba są dla mnie wystarczające, smakowo, chmurka, działanie baterii ). I teraz pytanie, czy miejsce w którym jest styk plusowy akusa ze stickiem, tj styk w sticku, powinien wystawać? Załączam zdjęcia (z pytania oznaczone strzałką). Może ktoś mógłby luknąć w swoim czy ten styk jest płaski czy wystaje? Bo zastanawiam się czy jest sens próbować trochę wcisnąć to do środka i w akusie odgiąć blaszkę, bo myślę że przez to przycisk słabo działa(Tak jak by tam coś się zapadło i przycisk nie łapie czy coś), a czasem się zdarza że wcale nie chce i dopiero jak wcisnę go 5 razy to działa, tak jak by się Ijust bezobjawowo wyłączał i muszę to włączyć. Pytanie tylko czy po takim cudowaniu nie przestanie działać? Będę wdzięczna za konstruktywną odpowiedź ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 02 sie 2019, 11:17 przez Patkaa933, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1901346
Patkaa933 pisze: czy miejsce w którym jest styk plusowy akusa ze stickiem, tj styk w sticku, powinien wystawać?

Tak.
Patkaa933 pisze:Bo zastanawiam się czy jest sens próbować trochę wcisnąć to do środka i w akusie odgiąć blaszkę,

Nie, nie ma sensu, a przy akumulatorze nie radzę grzebać dla Twojego bezpieczeństwa.
Patkaa933 pisze: bo myślę że przez to przycisk słabo działa

Niestety, źle myślisz.
By Patkaa933
#1901347
Patkaa933 pisze: bo myślę że przez to przycisk słabo działa

Niestety, źle myślisz.[/quote]




Myślę tak, ponieważ zaczęło to się dziać od ostatniego upadku peta i wtedy zauważyłam że coś się zadziało z akumulatorem... ale dziękuję bardzo za odpowiedź.
By Krasnal45
#1901350
Masz uszkodzony mikroswitch pod przyciskiem. Czy opłaca się go wymieniać, wątpię. Gdzie? W jakimś serwisie elektronicznym. Decyzja należy do Ciebie...
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.