EPF
By wojsz20
Posiadam Smok stick V9 max , spotkał się ktoś z was z sytuacja że epapieros mimo naładowanej baterii nie daje praktycznie wgl.chmury? Próbowałem na kilku grzałkach.Atomizer jak i cała reszta przeczyszczone kilkurotnie.Efekt taki sam , bateria prawdopodobnie nie daje odpowiedniego napiecia , grzałka pierdzi chocby ktoś pchał w nią 5W.Porażka....Jakieś sugestie/rady?
By wojsz20
Sprawa wyjaśniona, za mocno dokrecony atomizer do baterii....swoją drogą grzałki do tego szmelcu kosztuja złoto a mieszkając na śląsku nie dostaniesz ich nigdzie ,zaczynjac od E-DUPY po reszta dyskontów.Fakt o tym ze wytrzymuja góra 2 tygodnie jak szanujesz tylko napomne.6 mcy gwarancji to w sam raz zeby rzucić tym o beton z nadzieja ze ta chinska bateria wybuchnie.Dobrze oddaje smak i daje przyzwoita chmure .To tyle z plusów.Bateria żenada , jesli faktycznie ma 5000mha to i tak na grzałkach od Smoka wiecej niz dzien nie wytrzyma.Pobór liquidu w granicach 15-20ml na dzien.Mówie poważnie..
Awatar użytkownika
By Baryua
Negatywne opinie o produktach Smoka nie są wyssane z palca, lecz poparte ogromem zgłaszanych tutaj problemów. Można było przejrzeć forum przed zakupem.
wojsz20 pisze:grzałki do tego szmelcu kosztuja złoto
wojsz20 pisze:Bateria żenada , jesli faktycznie ma 5000mha to i tak na grzałkach od Smoka wiecej niz dzien nie wytrzyma.
wojsz20 pisze:Pobór liquidu w granicach 15-20ml na dzien.
wojsz20 pisze:Porażka....

Pokrótce jest to bardzo ogólna charakterystyka produktów Smoka.

PS. Dwa tygodnie to świetny wynik dla fabrycznej grzałki, zwłaszcza tego producenta.
Exceed d19

Witam Was mam pytanie czy na początek ten exceed 1[…]

Smok Nord - pytania, proszę o pomoc :)

Witam! Posiadam pod’a Smok Nord Mam pytanie na[…]

iJust 3 - bateria - brak mocy?

Witam, od dłuższego czasu obserwuje że mój iJust 3[…]

Problem z Zeusem X

Siemanko ludzie, mam problem. Miesiąc temu zakupił[…]