EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wojsz20
#1899849
Posiadam Smok stick V9 max , spotkał się ktoś z was z sytuacja że epapieros mimo naładowanej baterii nie daje praktycznie wgl.chmury? Próbowałem na kilku grzałkach.Atomizer jak i cała reszta przeczyszczone kilkurotnie.Efekt taki sam , bateria prawdopodobnie nie daje odpowiedniego napiecia , grzałka pierdzi chocby ktoś pchał w nią 5W.Porażka....Jakieś sugestie/rady?
By wojsz20
#1899850
Sprawa wyjaśniona, za mocno dokrecony atomizer do baterii....swoją drogą grzałki do tego szmelcu kosztuja złoto a mieszkając na śląsku nie dostaniesz ich nigdzie ,zaczynjac od E-DUPY po reszta dyskontów.Fakt o tym ze wytrzymuja góra 2 tygodnie jak szanujesz tylko napomne.6 mcy gwarancji to w sam raz zeby rzucić tym o beton z nadzieja ze ta chinska bateria wybuchnie.Dobrze oddaje smak i daje przyzwoita chmure .To tyle z plusów.Bateria żenada , jesli faktycznie ma 5000mha to i tak na grzałkach od Smoka wiecej niz dzien nie wytrzyma.Pobór liquidu w granicach 15-20ml na dzien.Mówie poważnie..
Awatar użytkownika
By Baryua
#1899856
Negatywne opinie o produktach Smoka nie są wyssane z palca, lecz poparte ogromem zgłaszanych tutaj problemów. Można było przejrzeć forum przed zakupem.
wojsz20 pisze:grzałki do tego szmelcu kosztuja złoto
wojsz20 pisze:Bateria żenada , jesli faktycznie ma 5000mha to i tak na grzałkach od Smoka wiecej niz dzien nie wytrzyma.
wojsz20 pisze:Pobór liquidu w granicach 15-20ml na dzien.
wojsz20 pisze:Porażka....

Pokrótce jest to bardzo ogólna charakterystyka produktów Smoka.

PS. Dwa tygodnie to świetny wynik dla fabrycznej grzałki, zwłaszcza tego producenta.
Nasze tatuaże

Jestem ciekaw czy mamy tu jakiś miłośników tatuażu[…]

cześć, lokalizacja - okolice różan - w trasie do g[…]

1000 smaków świata

witam, czy ktoś może używał aromatów ze strony: […]

Powrót po latach do E

Cześć. Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Pa[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.