EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Papar
Witam Was mam pytanie czy na początek ten exceed 19d zrobi robotę? Pale analogi zależy mi na opcji usta płuca nie chce żadnych smoków i innych różowych ijust ów. Słabo się znam w temacie e papierosów więc proszę was o pomoc może jakis inny model polecicie cena tak do 200zl mysle że będzie spoko
By Freso
Bardzo popularne są teraz PODy, np. Smok Nord - ciężko mi jednak coś o nich powiedzieć, nie korzystam.
Ja przerobiłem trochę droższego sprzętu, a po długim czasie wróciłem do epalenia wraz z zakupem Exceeda D19. Fajny, mały sprzęcik, grzałka wytrzymuje mi średnio 60ml LQ - korzystam tylko z grzałek 1.2Ohm, na mocno skręconym przelocie powietrza (zostawiam otwartą jedną dziurkę) Exceed bardzo przyjemnie sprawuje się jako mini-sprzęcik do codziennego chmurzenia MTL.
Po zamontowaniu grzałki 0.5Ohm i otwarciu przelotu robi się z niego też całkiem fajny DL, chociaż nie jest to ogromny przelot to można śmiało wapować dopłucnie.
Plusem jest jego kompaktowy rozmiar, prosta i tania eksploatacja.
Minusem zapewne jest to, że na grzałce 1.2Ohm i w trybie stabilizowanego napięcia nie podaje on wystarczająco dużo mocy, tzn. da się przyjemnie wapować, ale widać, że ta grzałka lubi dosłownie kilka watów więcej, co potwierdziłem montując parownik do zasilania iStick Pico i podając 11-12.5W. Jest jeszcze lepiej. :)
By Papar
Na dzień dobry mogę spróbować a potem pokombinować
Awatar użytkownika
By Baryua
@Papar Podziwiam to, że mimo słabej znajomości tematu, odrzuciłeś od razu dwie najgorsze możliwe do wyboru opcje *GOOD* :beer:
Joyetech Exceed D19 będzie dobry na początek. Gdybyś jednak widział w jakimś sklepie, to lepszym wyborem będzie wg mnie starter od Innokina: Endura T18/T18II/T20/T20S, EZ.WATT lub JEM. Porządne sklepy mają co najmniej dwa z tych modeli Innokina na stałe w ofercie.
By jofracy
Czy ktoś wie jak się przełącza tryby pracy w exceed? Podobno sa dwie opcje. Do tej pory dioda świeciła na biało, a teraz na pomarańczowo. Wiem na pewno że nie oznacza to słabej baterii. Pomożecie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By hobi77
Wyłącz go i naciśnij dłużej przycisk.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Tryb "biały" to tryb stabilnego napięcia wyjściowego od pełnego naładowania do rozładowania akumulatora, Drugi tryb to "bypass". Napięcie spada wraz z rozładowywaniem się akumulatora.
Chyba tak to było.
By jofracy
Dziękuję bardzo. Polecila mi ta fajkę pani w edymie i od czasu jak ja kupiłam (że dwa miesiące) zapaliłam awaryjnie ze 3 analogi. Nawet pobyt na plaży mu nie zaszkodzil. Jedyne czego mi brakuje, ale to chyba w żadnym modelu nie ma to osłonka na ustnik do wrzucania do torebki/ kieszeni. Byłoby higienicznej po prostu.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
By frm
Jest odwrotnie niż napisał krasnal - biały to By pass , pomarańczowy stabilny .
Ktoś wspomniał o Innokinie JEM . Ja powiem nie . Parownik dramat , cieknie i bobrzy . Zasilanie jest ok używam ze ,, starodawnym " parownikiem do MTL .
Awatar użytkownika
By Krasnal45
frm pisze:Jest odwrotnie niż napisał krasnal - biały to By pass , pomarańczowy stabilny .

Zwracam honor, mogłem się pomylić. Dla mnie to już odległa historia...
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
A tam, nieważne czy białe, czy pomarańczowe - działa praktycznie tak samo. Nie zauważyłem różnicy. Wiem, że powinno działać inaczej, bo taki był zamysł twórców, ale nie ma praktycznego znaczenia który tryb się wybierze - różnicy paszczą nie czuć.
Awatar użytkownika
By Baryua
Widziałem kiedyś testy obu trybów i "stabilny" rzeczywiście nie różnił się za bardzo od normalnego. Bodajże przy pełnym naładowaniu dawał trochę mniejszą moc niż tryb normalny, a przy słabej baterii - trochę większą. Także jest to jedynie nieco węższy zakres mocy, który ciężko nazwać trybem stabilnym :D
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Baryua pisze: "stabilny" rzeczywiście nie różnił się za bardzo od normalnego. Bodajże przy pełnym naładowaniu dawał trochę mniejszą moc niż tryb normalny, a przy słabej baterii - trochę większą.

No i właśnie na tym to polega. Cała ta stabilizacja, to w mocnym uproszeniu, wsadzona dioda zenera w obwód i utrzymanie napięcia wyjściowego na poziomie 3.6-3.7V. To minimalistyczna elektronika, stosowana już w przedpotopowych EGOnach, od której trudno wymagać coś więcej. Porządna grzałka, na poziomie +/- 1.0oma powinna zapewnić jednakowo optymalne działanie ustrojstwa w obydwu trybach. Optymalna wydajność akumulatora Li-Ion to zakres 3.6-4.0V.
By Żizek
Exceed D19 to niezły wybór na początek. Prosty, zgrabny. Na grzałce 1,2 oma oddanie smaku jest niezłe, ale to zależy już od danego liquidu. Są takie, które smakują dobrze, w przypadku innych smak jest rozmyty.

Jedna uwaga- wiele ciemnych i słodkich płynów potrafi załatwić grzałkę nawet po niecałych 6 ml i wtedy wygoda i ekonomiczny sens uzywania tego sprzętu są wątpliwe.
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Recenzja Rev Phantom 220W

Dziś chciałbym napisać wam parę słów o nowości ze […]

Puchnaca bawelna

Czesc Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 or[…]

Uwaga!!! Zmiana sposobu odbierania przesyłek wysył[…]