EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Fajrant
#1899782
Witam, jestem nowy na tym forum i ogólnie w temacie e-papierosów. Po prostu szukam alternatywy dla analogów. Mam nadzieję, że nie zjecie mnie za poniższe pytanie ;)

Posiadam Smok Priv V8 (ogniwo: Golisi S26, 18650, 25A, max 35A, 2600mAH). Atomizer z zestawu to Smok TFV8 Baby. Niestety ten atomizer mnie irytuje ze względu na kiepskie zamknięcie zaślepki wlewu. Mam możliwość podpięcia Wotofo Bravo RTA, ale jest to model na dwóch grzałkach i nie jestem pewien, czy to zadziała i będzie bezpieczne. Zadziała? Jeśli tak, to jakie grzałki dopasować aby wszystko działało prawidłowo?

Zakres nominalny obsługiwanej oporności Smoka wynosi 0,1-2,5 oma a dopuszczalna moc zespołu grzewczego 30-50W.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość dla zielonego w temacie :)
By Fajrant
#1899848
Dziękuję. Z pewnością ten kalkulator się przyda, ale na razie po prostu nie ogarniam na tyle tematu. Ewidentnie muszę poszerzyć wiedzę o parownikach i grzałkach. Po prostu gubię się w parametrach pod wspomnianym linkiem i nie wiem, jak to odnieść np do gotowych "sprężynek" dostępnych w sprzedaży.

Witam, Mam następujące pytanie - czy gdziekolwiek […]

Premixy Vipzz

Cześć, nie znalazłem tematu o premixach Vipzz. Pod[…]

poszukuje starter kitu

Witam poszukuję starter kitu do 250zł liczy się da[…]

Horny Flava

Nie znalazłem tematu o tych premixach dlatego zakł[…]