EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Skaczacym
#1898312
Witam,
Jako że jest to mój pierwszy post, chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich tu obecnych. Vapuje już od jakiegoś czasu i mam parę modów takich jak: smok procolor, smok alien, smok gx2/4 i parę stickiow. Tanków ok 15 ale nie będę wymieniał, bo nie po to pisze posta.
Spotkałem się z nie małym problemem.
Otóż jak każdy wie w smok procolor po włożeniu baterii ledy zaczynają migać w różnych kolorach, a gdy przestaną to można urządzenie włączyć przez wielokrotne wciśnięcie firebutton (5cio klik). W tym momencie pojawia się problem.. Po włożeniu baterii i miganiu ledów nie mogę włączyć urządzenia. Nie wyskakuje żaden komunikat. Po przeszukania różnych forów od razu uprzedzam pytanie- tak, baterie są w 100% sprawne (mam 6 baterii i wszystkie działają na innych modach).
Przychodzi mi jedynie do głowy próba wgrania nowej aktualizacji, Gdyż przed tym problemem samoczynnie włączały mi się ustawienia z których już nie mogłem wyjść (jedynie wyciągnięcie i włożenie z powrotem baterii pomagało).
Spotkaliscie się z takim problemem?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam jeszcze raz.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.