EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By NowadaysBoi
#1898063
Witam, chce kupić mojego drugiego e-papierosa.
Zastanawiam się między ijust 3, smok al85, rha85. Chodzi mi głównie o dużą chmure i dobre oddanie smaku. Jestem otwarty na inne propozycje do 200zł.
By Maskota
#1898064
NowadaysBoi pisze:Witam, chce kupić mojego drugiego e-papierosa.
Zastanawiam się między ijust 3, smok al85, rha85. Chodzi mi głównie o dużą chmure i dobre oddanie smaku. Jestem otwarty na inne propozycje do 200zł.
To co podajesz to złom. A na dobry zestaw który troche posłuży budżet za mały o drugie tyle
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1898065
Bier IJ3, fakt przycisk sie psuje ale to loteria. Duża chmura jest i smak tez niezle oddaje.
By Maskota
#1898066
LubaxD pisze:Bier IJ3, fakt przycisk sie psuje ale to loteria. Duża chmura jest i smak tez niezle oddaje.
Widać że nie masz pojęcia co to oddawanie smaku
By Maskota
#1898069
Najlepiej nie brać nic. Ijust to syf i może paść po miesiącu, a czasem po tygodniu. Oszczędny płaci dwa razy
Awatar użytkownika
By LubaxD
#1898070
Maskota pisze:Najlepiej nie brać nic. Ijust to syf i może paść po miesiącu, a czasem po tygodniu. Oszczędny płaci dwa razy

Napisałem przeciez ze przycisk to loteria. W porownaniu do pozostałych zestawów które podał autor ten bedzie najlepszy.
Grzałki tanie i duzy wybór. Jak miałeś wczesniej jakies epapierosy i masz akumulatory to jest opcja IJ3 na wlasnie akumulatory.
By NowadaysBoi
#1898074
Miałem już wcześniej ijusta 3 którego zgubiłem i sprawował się bardzo dobrze, guzik działał bardzo długo
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.