EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By erie
#1897996
Witam, jestem nowym palaczem i mam pytanie co do smaku liquidu. Mianowicie w ustach czuję słodki smak , po paleniu liquid ogólnie jest owocowy, Ale czy to normalne że czuć słodyczy s ustach? Nie czuję że w czasie palenia dostaje mi się do ust ani nic.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1898005
Ja, jak przyjaram lq to też mam słodko w paszczy :mrgreen:

@erie poszukaj tu, page/leksykon , słowa "palić" :wink:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1898006
Krasnal45 pisze:Dziwne. Po owocówkach powinien pozostać słony posmak :roll:

Szczególnie po owocach morza. :lol:
By joloass
#1898009
Koledzy po prostu uwielbiaja nowicjuszy, zwlaszcza nie do konca potrafiacych sklecic poprawnie/ zrozumiale pare zdan w ojczystym jezyku :twisted:

Gliceryna wchodzaca w sklad kazdego liquidu jest slodka ... im jej wiecej tym mocniej mozesz odczuwac slodkawy posmak :mrgreen:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1898010
joloass pisze:
Gliceryna wchodzaca w sklad kazdego liquidu jest slodka ... im jej wiecej tym mocniej mozesz odczuwac slodkawy posmak :mrgreen:


Nie każdego.
By joloass
#1898011
Tak samo jak i nie kazdy owoc jest slodki.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2019, 20:31 przez joloass, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1898013
Kolega @joloass nie słyszał o liquidach 100PG?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1898014
joloass pisze:Koledzy po prostu uwielbiaja nowicjuszy, zwlaszcza nie do konca potrafiacych sklecic poprawnie/ zrozumiale pare zdan w ojczystym jezyku :twisted:

Akurat ten post jest w miarę poprawnie napisany :wink:
Widzę, że Ty również nie wiesz, że w EIN nic nie palimy, tylko wapujemy i inhalujemy.Między innymi, dzięki słowu "palimy" mamy EIN zrównane z analogami.
By joloass
#1898019
Mentalne zrownanie e-papierosa z analogiem poprzez uzycie nieadekwatnych slow jest mi rzeczywiscie obce. Nawet ma to swoje uzasadnienie w postaci wyrazu twarzy osoby pozbawionej w ogole nalogu palenia na dzwiek slowa; wapuje :lol:

W sumie nie zanegowalem trafnosci waszych uwag, ze liquid owocowy najczesciej jest slodki. Uzupelnilem je tylko dodatkowa informacja wykluczajac sytuacje podobna do deszczu na Saharze, ze liquid nowicjusza ma w skladzie 100 % glikolu :mrgreen:

bulit73 pisze:Akurat ten post jest w miarę poprawnie napisany :wink:
Pewnie dlatego tez zostal w miare dobrze potraktowany :wink:
Ostatnio zmieniony 23 cze 2019, 20:51 przez joloass, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1898020
joloass pisze: Uzupelnilem je tylko dodatkowa informacja wykluczajac sytuacje podobna do deszczu na Saharze, ze liquid nowicjusza ma w skladzie 100 % glikolu :mrgreen:


Nowicjusz też mógł kupić liquid 100PG, nie piszę na nim, że jest dla użytkowników z dużym stażem.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1898021
joloass pisze:Mentalne zrownanie e-papierosa z analogiem poprzez uzycie nieadekwatnych slow jest mi rzeczywiscie obce. Nawet ma to swoje uzasadnienie w postaci wyrazu twarzy osoby pozbawionej w ogole nalogu palenia na dzwiek slowa; wapuje

I to jest przykre, że wapujesz a nawet o tym nie wiesz :mrgreen:
By Krasnal45
#1898022
@joloass
Słowo "palenie" w odniesieniu do e-papierosa, miało niestety fundamentalne znaczenie we wprowadzeniu tej szkodliwej ustawy która obecnie obowiązuje. Stąd uczulenie starszego pokolenia waperów.
By joloass
#1898023
SuwMar pisze:Nowicjusz też mógł kupić liquid 100PG, nie piszę na nim, że jest dla użytkowników z dużym stażem.


Zawsze mozesz sie go spytac; czy w ogole i gdzie taki nabyl :)

Ogolnie to moim zdaniem nie ma co drzec przyslowiowych szat nad paroma slowami, nawet jezeli ktores z nich posluzylo lobby papierosowemu do przepchniecia chroniacej jego interesy ustawy. Nie byloby slowo palenie, bylby inny punkt zaczepny. Niestety ta walka przypominala te Dawida z Goliatem, lecz zakonczyla sie odmiennym, bardziej przewidywalnym wedlug ludzkich standardow wynikiem.
By Baryua
#1898041
@erie Nie palisz, gdyż w e-papierosie nic się nie pali. No chyba, że odparujesz cały liquid lub zapomnisz go wlać, to trzymając wciśnięty przycisk fire, zapalisz suchą bawełnę w grzałce.
Słodki posmak po chmurzeniu powoduje najprawdopodobniej słodzik w liquidzie = kiepski liquid. W większości premixów oraz części liquidów producenci usiłują zamaskować marny smak dużą ilością słodzika (im gorszy premix/liquid, tym więcej słodzika), a jego posmak potrafi długo pozostać w ustach.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.