EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Erox
#1897995
Witajcie! Otóż zakupiłem dzisiaj niestety wadliwego swojego pierwszego e papierosa. Do sedna... Gdy podłączam novo do ładowania pojawia się czerwona dioda która po 5 sekundach (około) znika. Rozkręcałem i czyściłem, dotykałem pinów lecz migała jedynie biała dioda przez dosłownie chwilę. 2 sprawą jest to gdy zdjąłem góre novo ujrzałem 2 złote styki (?) 1 z nich był złoty a drugi prawdopodobnie spalony. A więc moje pytanie brzmi. Czy da się wymienić te styki, i jak rozwiązać problem z owym ładowaniem? Proszę o pomoc. Z góry . Smok Novo https://imgur.com/gallery/IYkOvuC
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1898045
Po pierwsze to nie wymagaj od nas żebyśmy znali na pamięć instrukcję obsługi Novo - cholera wie co oznacza w nim biała dioda ?!
Po drugie, to wymianę styków słabo widzę, nawet jeśli by się dało, to nieopłacalne. Gwarancja cię ratuje jedynie.
Sprawdź jeszcze czy tak samo sprzęt się zachowuje przy próbach ładowania za pomocą innego kabelka lub adaptera sieciowego. Z portu USB komputera nie korzystaj.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.