EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By pawciuleq
#1897754
Co wybrać?
Ijust 3
Smok R Kiss kit
Smok Nord
Używa ktoś, któregoś z nich?
Zależy mi na tym ,żeby sprzęt nie przeciekał, nie zżerał dużo lq i długo trzymał na baterii.
Pozdrawiam
By Maskota
#1897757
A tamten temat już stracił ważność? Żaden z nich. Wybrałeś same badziewia ale rozumiem cie, sam miałem niskie kieszonkowe jednak wtedy paczka marlboro kosztowala 5zl więc w zupełności mi starczało
By Krasnal45
#1897758
pawciuleq pisze:Zależy mi na tym ,żeby sprzęt nie przeciekał, nie zżerał dużo lq i długo trzymał na baterii.

.... i oczywiście, żeby soczek superowo smakował i dawał duuużo dymu?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1897759
Krasnal45 pisze:
pawciuleq pisze:Zależy mi na tym ,żeby sprzęt nie przeciekał, nie zżerał dużo lq i długo trzymał na baterii.

.... i oczywiście, żeby soczek superowo smakował i dawał duuużo dymu?

Jak tak, to tylko Ijust 3 i nic więcej.
By Zielaj87
#1897760
Ja bym obstawiam norda mało piję na meshu smak dobry i możesz vapować pod ładowarką

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1897761
Zielaj87 pisze:Ja bym obstawiam norda mało piję na meshu smak dobry i możesz vapować pod ładowarką

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
Pod ładowarką nie będzie wapował bo mama zobaczy
By Zielaj87
#1897762
Maskota pisze:
Zielaj87 pisze:Ja bym obstawiam norda mało piję na meshu smak dobry i możesz vapować pod ładowarką

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
Pod ładowarką nie będzie wapował bo mama zobaczy
Hmmm Power bank?

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
By pawciuleq
#1897772
Nie wiedziałem, że na tym forum jest tyle osób, które muszą podbić sobie ego.... jakieś teksty z mamą. Co to w ogóle ma być? Już nie można zapytać bo od razu jest się skreślanym i uważanym za dzieciaka. Gratuluje dojrzałości...
Dzięki @Zielaj87 za normalną odpowiedź.
By Maskota
#1897778
Wpadłeś na forum jak do obory, ani cześć ani pocałujcie mnie w dupe. Dostałeś opinie o sprzęt o który pytałeś ale chyba ci się nie spodobała bo wyrzygałeś z siebie drugi temat w stylu szybko szybko powiedzcie co kupić. Nic z wymienionych bo to syf i badziew.
By Zielaj87
#1897781
pawciuleq pisze:Nie wiedziałem, że na tym forum jest tyle osób, które muszą podbić sobie ego.... jakieś teksty z mamą. Co to w ogóle ma być? Już nie można zapytać bo od razu jest się skreślanym i uważanym za dzieciaka. Gratuluje dojrzałości...
Dzięki @Zielaj87 za normalną odpowiedź.
Nie ma za co, na plus jest też jego wielkość. Najlepiej udaj się do jakiegoś sklepu stacjonarnego i zobacz je sobie na żywo

Wysłane z mojego SM-T835 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.