EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By jemen2
Witam.
Kilka lat temu korzystałem z Joyetech eGo-T Upgrade + Aspire BVC . Obecnie postanowiłem powrócić z analogowych na elektronika . Bardzo dużo szukałem aby coś podebrać w polskich sklepach . Interesuje mnie tylko MTL.
Wybralem taki zestaw : Wismec Sinuous V80 TC + Vandy Vape Berserker MTL . Moje pytanie i prośba zarazem czy to w miarę dobry wybór ?
Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 18:45 przez jemen2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
jemen2 pisze:Wybralem taki zestaw : Wismec Sinuous V80 TC + Vandy Vape Berserker MTL .

Berserker do mtl jak najbardziej. Co do zasilania, Tesla WYE 85W chyba będzie lepszym wyborem.
By Tutejszy
Popieram.
Ewentualnie zamiast Tesli to Asmodus Colossal. Świetna elektronika i gospodarka prądem.
Berserker przy tankowaniu od góry potrafi pocieknąć. Gdy jest napełniany od dołu jest sucho.
By jemen2
Berserker do mtl jak najbardziej. Co do zasilania, Tesla WYE 85W chyba będzie lepszym wyborem.

Ewentualnie zamiast Tesli to Asmodus Colossal. Świetna elektronika i gospodarka prądem.

Tesle brałem pod uwagę, tym bardziej że cenowo ta sama półka, Wismec Sinuous po prostu wizualnie mi się bardziej podoba . Asmodusy są droższe, a z kasą muszę się trochę ograniczać . Ale dziękuję za podpowiedzi, teraz przedemną nauka robienia grzałek, myślę że sobie poradzę, poradników jest sporo, chyba że ugrzęznę na jakimś etapie to dopytam. Nie ukrywam że jestem zielony stąd mój post :)
Awatar użytkownika
By bulit73
jemen2 pisze:Tesle brałem pod uwagę, tym bardziej że cenowo ta sama półka, Wismec Sinuous po prostu wizualnie mi się bardziej podoba .

Nie patrz na wygląd. Tesla zbiera dużo pochlebnych opinii.

Witam. Tak naprawdę wapuję już prawie 6 lat. Zaczy[…]

pytanie

witam. czy ta baza bedzie odpowiednia do tego zest[…]

Wymienilam grzalke bo stara byla dawno uzywana i c[…]

Nowe zasilanie - jakie?

Czołem. Istick Eleaf 20 i 30 W umierają. Niestety[…]