EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Erwin123s
#1895612
Po ostatnim upadku mojego moda niestety gwint uległ uszkodzeniu.. kable od gwintu się oderwały a cały zaczął się kręcić.. do gwintu wlalem kleju tak aby się nie kręcił, czerwony kabel (+akumulatora) przylutowałem do pinu a biały do masy.. skręciłem wszystko, gwint się nie kręci, i wszystko teoretycznie powinno działać. W teorii tak jest bo zwiększanie watów działa, licznik pokazuje 0.17oma przy grzałce 0.2.. chmurka jest, wszystko teoretycznie działa.. niestety czuć metaliczny smak co zabija cały smak liquidu.. (przed upadkiem wszystko było okey).. czy ma ktoś pomysł dlaczego może się tak dziać? Jestem poczatkujacy i nie mam pojęcia jaka może być tego przyczyna.
By Krasnal45
#1895617
Witam to nie jest żaden mod, to raz. Dwa, to rozwalenie konektora w modzie i jego skuteczna(?) naprawa, nie ma nic wspólnego z metalicznym posmakiem. Wymyj porządnie parownik, umyj ręce i wymień grzałkę.
Awatar użytkownika
By Timi
#1895623
Cuda, panie cuda...
:roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1895637
Timi pisze:Cuda, panie cuda...
:roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Żadne cuda, po prostu nigdy nie miałeś ijusta3. Ot cała tajemnica. Kup, pogadamy o smakach natury :lol:

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.