EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Piter95
Witam, do tej pory korzystałem z Ijustów (2,S,3) i czas na zmiane.
Zastanawiam się nad czymś "nowym" bo Ijusty już mnie nie kręcą.
Co według was jest warte zakupu w przedziale 80-150zł ?
Myślałem o Ego AIo ProBox Kit 2100h (100)
SMOK VAPE PEN PLUS (125)
By logan-00
Ego aio probox-plastikowa zabawka, na twoim miejscu bym szukal smok v8 kit lub smok v8 baby kit, gralki długo trzymają i chmurkiwydajność zajebista, te dwie opcje sie różnią wymiarami(patrz wujek google)

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
Smok to taka sama zabawka jak aio. I zacznij stosować się do regulaminu który zaakceptowałeś przy rejestracji
Awatar użytkownika
By Nautilus
Wątek jest stary, ale raczej może się jeszcze komuś przydać, więc dorzucę swoje trzy grosze.

logan-00 pisze:Lub ewentualnie smok priv v8 kit

Jestem szczęśliwym (?) posiadaczem wspomnianego Smok Priv V8 Kit. Jest tani, poręczny i jak na razie działa, ale tylko tyle dobrego mogę napisać o tym zestawie. Urządzenie dość prymitywne, posiada niedoróbki (np. irytujący szczegół w parowniku) a jego sterowanie jest ograniczone do przycisku „power”. Miła (?) pani sprzedawczyni wcisnęła mi ten szajs, gdyż popełniłem błąd i nie poczytałem wcześniej o sprzęcie. Po fakcie doczytałem, obejrzałem trochę urządzeń i puknąłem się w głowę. Źle wydane pieniądze (aktualny koszt z ogniwem to ok 180zł). Lepiej trochę dołożyć i kupić coś sensownego, gdyż pomiędzy tym Smokiem a rozwiązaniami w przedziale 250-300zł jest przepaść.

Nauczyłem się na błędzie, teraz powoli kompletuję sobie coś lepszego, czyli powtórnie wydaję pieniądze (zakup Smoka okazał się po prostu niepotrzebnym kosztem). Docelowo zestaw Priv V8 wyląduje w szufladzie, jako zapas o ile do tego czasu się nie zepsuje.

PS: Powyższa opinia jest moją prywatną, osobistą i subiektywną. Jestm tu nowy i nie aspiruję do miana autorytetu.
Awatar użytkownika
By Timi
Nautilus pisze:Jestem szczęśliwym (?) posiadaczem wspomnianego Smok Priv V8 Kit. (...)

Super! Lubię szczęśliwych ludzi :mrgreen:
Napisz jakie masz doświadczenie z różnymi boxami. Fajnie gdybyś znał Pico z liskiem. Chętnie poczytam porównanie.
Awatar użytkownika
By Nautilus
Timi pisze:Napisz jakie masz doświadczenie z różnymi boxami. Fajnie gdybyś znał Pico z liskiem. Chętnie poczytam porównanie.

Za krótki jeszcze jestem aby pisać porównania i recenzje. Moja wypowiedź była raczej z pozycji początkującego użytkownika EIN, który dokonał nieprzemyślanego zakupu taniego modelu. Bezpośrednio odnosiłem się do tego, że ktoś powyżej polecił zestaw, który ja osobiście uważam za zakupowy błąd.

Pico z liskiem nie znam.

Już po wspomnianym zakupie zacząłem truć cztery litery znajomym, którzy chmurzą oraz przeszedłem się po sklepach. W moje łapki trafiło kilka urządzeń od badziewnych po całkiem niezłe. Ekspertem dzięki temu nie zostałem a moja styczność z poszczególnymi modelami była krótka. Przemyślałem sprawę na chłodno, poczyniłem kilka obserwacji. Używam ok miesiąca czasu i już mam ochotę zmienić ten sprzęt na coś normalnego. Mogłem poczytać, przemyśleć, wydać ok 300zł a miałbym zestaw, który by mnie w zupełności satysfakcjonował. Wydałem z zasilaniem niecałe 200 i po prostu jest słabo.

Co więcej mogę napisać?

Zaletą Smoka Priv V8 jest to, że jak na razie box działa i nie sprawia problemów. Jest też poręczny i odpowiada mi jego dyskretny wygląd. Wada to zupełny brak sterowania. Trwałości nie mogę teraz ocenić (nie wszystkie opinie są pochlebne z tego, co czytałem w sieci).

Zaletą parownika Smok TFV8 Baby jest o, że jest i nawet dali w zestawie taką śmieszną gumkę do ochrony szkiełka (oraz zapasowe szkiełko). Wady? Smak nie jest satysfakcjonujący. Otwierająca się góra,co powoduje wycieki liquidu, to żenada. Ustnik niczym wyrób z ZSRR okresu kryzysu gospodarczego.

Niby sprzęt tani, ale nie było warto oszczędzać. Zresztą co to za oszczędność,skoro już powoli zacząłem kupować sensowne podzespoły, czyli wydam kasę dwukrotnie? Firmie Smok już chyba podziękuję i więcej po ich produkty nie sięgnę. Tym co już mam nie rzucę o ścianę, będę używał lub trzymał w zapasie. Nie twierdzę, że każdy będzie miał takie same odczucia, może ja po prostu mam takie wymagania na podstawie porównań. Komuś innemu ten model może się spodobać, ale dla mnie to kolejny dowód na to, że kupując tanio kupuje się dwa razy.
By joloass
Po takich doswiadczeniach i przemysleniach szukaj juz przynajmniej porzadnie wykonanego moda z dobra elektronika ... przepasc jakiej doswiadczysz w stosunku do tego na czym wydawalo ci sie ze oszczedzisz, to zbyt subtelne slowo :lol:
Nawet, jezeli chwilowo mialby on przekraczac twoj budzet, to z perpektywy czasu jego walory uzytkowe, trwalosc i wplyw na jakosc doznan; w tym smakowych przewyzszy poczatkowe, rzekome straty ...
Awatar użytkownika
By Nautilus
joloass pisze:Po takich doswiadczeniach i przemysleniach szukaj juz przynajmniej porzadnie wykonanego moda z dobra elektronika ... przepasc jakiej doswiadczysz w stosunku do tego na czym wydawalo ci sie ze oszczedzisz, to zbyt subtelne slowo :lol:
Nawet, jezeli chwilowo mialby on przekraczac twoj budzet, to z perpektywy czasu jego walory uzytkowe, trwalosc i wplyw na jakosc doznan; w tym smakowych przewyzszy poczatkowe, rzekome straty ...

Tak właśnie planuję. Z zakupem moda poczekam, wyłożę kaskę na coś sensownego a na razie będę się męczył ze Smokiem.

Na ten moment zdobyłem inny parownik, który daje mi więcej frajdy i stanowczo więcej smaku (może to też kwestia tego, że jest to MTL).
Awatar użytkownika
By Timi
@Nautilus
Jak miło powitać na forum nowego użytkownika, który myśli, posługuje się logiką, umie wyciągać wnioski i przelewać je na słowo pisane. *KUMPLE*
W dobie twarzoksiążkowych istot, które zastąpiły sobie szare komórki obwodami smartfonów, a procesów myślowych zrzekły się na rzecz Googla oraz YT to prawdziwa rzadkość. Wręcz święto :mrgreen:
Serdecznie pozdrawiam *SMOKE*

P.S.
Mógłbyś uzupełnić profil?
Awatar użytkownika
By Nautilus
Timi pisze:Jak miło powitać na forum nowego użytkownika, który myśli, posługuje się logiką, umie wyciągać wnioski i przelewać je na słowo pisane. *KUMPLE*

Dziękuję, podbudowałeś moje ego. Niestety i tak nie poręczę Ci kredytu, ale możemy się kiedyś uraczyć szkockim wyciągiem ze szczura. *KUMPLE*

Timi pisze:Mógłbyś uzupełnić profil?

Uzupełniłem, choć w ograniczonym zakresie. Mam brzydki zwyczaj minimalizowania informacji o sobie, jakie prezentuję publicznie. W razie zapotrzebowania na dodatkowe dane (np. adres Jabber, lub rozmiar buta) zachęcam do kontaktu prywatnego.

Krasnal45 pisze:No, może jeszcze trawnik ni uschnie tak do końca.... 8)

Upały są. Trawnik nie kaktus, pić musi :piwo
Awatar użytkownika
By Baryua
Nautilus pisze:
Timi pisze:Jak miło powitać na forum nowego użytkownika, który myśli, posługuje się logiką, umie wyciągać wnioski i przelewać je na słowo pisane. *KUMPLE*

Dziękuję, podbudowałeś moje ego. Niestety i tak nie poręczę Ci kredytu, ale możemy się kiedyś uraczyć szkockim wyciągiem ze szczura. *KUMPLE*

Niegdysiejsza powszedniość to teraz ewenement - i już wiesz skąd te czułe reakcje :D Taki mamy niestety klimat.
Awatar użytkownika
By Nautilus
Baryua pisze:Niegdysiejsza powszedniość to teraz ewenement - i już wiesz skąd te czułe reakcje :D Taki mamy niestety klimat.

Niestety masz rację.

Aby nie odbiegać tak zupełnie od tematu. Da się kupić za ok 150zł nowy zestaw EIN, ale moim zdaniem nie warto. Niskiej jakości sprzęt może zniechęcić do e-papierosów. Jeśli nie zniechęci, to i tak zapewne trzeba będzie wydać pieniądze ponownie na coś dającego więcej możliwości, frajdy i smaku. Taka jest moja opinia na podstawie ostatnich doświadczeń zakupowych. I tak mam szczęście, znajomy kupił inny model za ok 150zł i teraz drugi raz w ciągu kilku miesięcy oddaje na gwarancję. Mój Smok jak na razie działa.
Voopoo Vinci

Sytuacja wyglada tak na manalu normalnie pali gdy […]

Sklep?

Witam Wszystkich. Czy macie jakieś strony sprawdz[…]

Poszukuję takiej uszczelki...

Witajcie, poszukuję uszczelki jak ze zdjęcia do Cl[…]

Cześć otóż mam bardzo dziwny problem nigdzie nie m[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.