EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Wasner
#1895000
Witam wszystkich,

Palę swojego Stick prince od ponad pół roku. Wszystko było w porządku do momentu, gdy przycisk przestawał stopniowo działać. Na początku były to pojedyncze przypadki, wciskam przycisk, lecz nic się nie dzieje. Problem narastał z czasem, teraz kombinuje na wszelakie sposoby żeby zapalić z mojego Sticka. Czasami to jest zmiana położenia palca na przycisku, czasami mocniej przycisnę, czasami potrząsam, lecz robi się to już uporczywe. Próbowałem czyścić pin, myłem cały atomizer a problem został. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie, czy można go jeszcze jakoś uratować? Już się poddałem.

Aczkolwiek jeżeli ktoś miał jakieś doświadczenie, bądź też ma jakieś pomysły co można z tym zrobić, chętnie pomajstruję, na tą chwilę pomyślę co kupić nowego. Do głowy przychodzi nowa bateria (120zł) albo nowy stick. Szczerze mówiąc bardziej się opłaca kupić całego nowego wydając kilka srebrniaków więcej, najwyżej będę miał dwa atomizery. A może ktoś by też polecił jakiegoś sticka co włożę go do kieszeni i nie będzie zajmował dużo miejsca?

Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.