EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Oszczer90
#1894778
Zeus x po dolaniu liquidu zalewa bazę i siorbie liquid. Próbowałem już wszystkiego. Mniej bawełny, więcej bawełny, dłużej i krócej. Jak doleje lq to po chwili komora z grzałką jest pełna liquidu i podczas zaciągania pije go. Co jest nie tak? Kończy mi się cierpliwość do niego.
Awatar użytkownika
By Evendi
#1894781
Zrób zdjęcie setupu, ja już dobre kilka grzałek do swojego robiłem i nie miałem problemu.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
By Baryua
#1894788
To jakaś egzotyczna grzałka z wieloma rdzeniami czy po prostu taśma oporowa? Wygląda mi na taśmę.
By saszanh
#1894794
I jak dla mnie to mało waty (krótko) ja układam tak ze leży sobie na dnie pod baza około 2mm i jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Oszczer90
#1894795
Układalem i mało i dużo już nie mam pomysłów. Spróbuję wieczorem jeszcze dać więcej. Uszczelka pod kominem chyba jest już założona na kominie słychać klik. Ewentualnie jak macie albo możecie zrobić zdjęcia jak to wygląda u was wnętrze itp może w moim czegoś brakuje a w sieci nie ma zdjęć dokładnych.
By saszanh
#1894796
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprawka, sprawdziłem i niema tam uszczelki natomiast o jakim kliku mówisz? U mnie niema żadnego kliknięcia, nakładam baniak na bazę i dokręcam do oporu (bez żadnego kliknięcia)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By saszanh
#1894797
Jest jeszcze opbcja ze pin jest nie dokręcony, odkreć pin pod nim będzie jeszcze jeden, sprawdź czy dokręcony on trzyma cześć bazy, ważne żeby później nie dokręcać zbyt mocno tego zewnetrznego (ja ukrecilem w amicie)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By saszanh
#1894798
saszanh pisze:Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprawka, sprawdziłem i niema tam uszczelki natomiast o jakim kliku mówisz? U mnie niema żadnego kliknięcia, nakładam baniak na bazę i dokręcam do oporu (bez żadnego kliknięcia)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak widać na zdjęciach wata kąpie się w basenie z lq


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1894799
@saszanh nie pisz posta pod postem (Regulamin), gdy możliwa jest edycja.
By Oszczer90
#1894800
Właśnie a u mnie basen się robi po odkreceniu górnego capa na wysokości grzałki. Nie ma liquid flow to w ogóle nie kumam jak on w czasie dolewania ma trzymać ciśnienie żeby właśnie poziom liquidu w tanku nie równał się poziomowi w komorze grzałki
By Oszczer90
#1894802
Takie kliknięcie że czuć iż komin i uszczelka od niego wpadły na swoje miejsce. Jestem w pracy wrócę po 22 będę walczył dalej. Trochę tych RTA przerobiłem ale z tym kompletnie sobie nie radzę
Awatar użytkownika
By Evendi
#1894805
Ja też u siebie żadnego kliknięcia nie mam... Może ten ruchomy komin źle gdzieś Ci się nakręca i stąd klikanie i problem z podcisnieniem?

Komin nakładasz i dopiero zakręcasz,czy "nakręcasz" całość?

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
By saszanh
#1894809
Nie zakręcam bo powietrze i tak dochodzi do waty od ustnika wiec ciśnienie ani żadne podciśnienie chyba nie zachodzi, myśle ze trzeba dokładnie watą zatkać korytka, może watę inna (ja używam naturę wicks platinum blend od zawsze, tą watę polecił mi chłopak w sklepie ze na początki z vape jest dobra bo przy nasiąkanie podobno trochę puchnie) i tak ze mną została po dziś dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Evendi
#1894813
Ja używam najzwyklejszej Muji.

Najpierw zakładam komin tak żeby dobrze trafił w ząbki, a potem nakręcam resztę.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Evendi
#1894831
U siebie nie upycham jakoś ciasno ale tak żeby kanał był wypełniony, np. trochę ją rozczesuję igłą.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka
By Oszczer90
#1894836
Dzięki wielkie za pomoc, będę próbował ale podejrzewam że może być coś nie tak z tym egzemplarzem bo z żadnym nie miałem tyłu kłopotów a nikt też nie pisze żeby miał takie problemy.
By Oszczer90
#1894854
Evendi pisze:Zrób zdjęcie setupu, ja już dobre kilka grzałek do swojego robiłem i nie miałem problemu.

Wysłane z mojego Mi Max Prime przy użyciu Tapatalka

Wygląda na to że cześć z mordą Zeusa oddziela się od capa i jak zakrecam to powstaje nieszczelność może za mocno go skreciłem albo wada fabryczna. Do cigabuy nie mam ochoty go odsyłać. Może można to skleić ale chyba tu jest problem.
By emwu13
#1897124
Mam identyczny problem jak koledzy wyżej. Jak skreciłem pierwszy raz zaraz po otrzymaniu zeusa to nie miałem żadnych problemów przez około tydzień. Jak skreciłem drugi raz to się zaczęło, a zrobiłem to dokładnie to samo...i od tego czasu nic się nie zmienia niezależnie czy dam dużo waty, czy mało, czy dam głęboko czy płytko.
Dodam jeszcze, że wykluczam jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne na skutek upadku czy uderzenia, obchodziłem się jak z jajkiem ;)

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
By emwu13
#1901682
Próbowałem tego, lecz raz - nie zawsze to działa, dwa - bardzo łatwo "przedobrzyc" i zagiąć krawędzi tulei co skutkuje uszkodzeniem sprzetu na dobre. Nie polecam.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
By Kodi121
#1914240
Mam ten sam problem co powyżej. Robiłem dobicie komina, już nic nie cieknie tylko mocno siorbie. Sprawdzałem różne ustawienia waty (cotton bacon), wymiana uszczelek czy dokręcanie gwintów. Macie jeszcze jakieś pomysły ?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.