EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By pavvo
#1893091
Cześć szukam nowego parownika.

Trochę biografii:
Z e-papierosami związany jestem od około 6 lat. Od 4 lat mniej więcej korzystam stale z zestawu evic vtc mini i obs crius v1. Grzałki kręcę tylko z ss316 i waty muji, zawsze doublecoil. Liquidy to samogony 50/50 około 3 mg nikotyny. W wolnym czasie bawię się dripperami, freakshow oraz mutation x. Staram się nie wychodzić po za 35W, na codzień 23W, zawsze tryb kontroli temperatury.
Niestety wolnego czasu mało. Z racji tego zatrzymałem się w technice i rozwoju jakieś 1.5 roku temu. To długi okres czasu, więc potrzebuję waszej pomocy. Szukam nowości, ciekawych parowników dtl, nowych rozwiązań transportowych. Może jakiś inny rodzaj albo marka waty? Może jakiś nowy drut? Nieukrywam, że cztery lata na jednym sprzęcie i setupie to już trochę stagnacja i zaczynam się nudzić.

Jak już wspomniałem szukam nowego parownika, nowego setupa, nowych rozwiązań.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,
Pozdrawiam :)

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 02 maja 2019, 10:39 przez pavvo, łącznie zmieniany 1 raz.
By mattoid1973
#1893196
Powiem Ci, że byłem w podobnej sytuacji parę miesięcy temu. Przez dłuższy czas miałem dobrze działający sprzęt i nie odwiedzałem forum. Złożyło się tak, że sprzęt padł i wybrałem się na spacer do stosownego sklepu, gdzie za radą sprzedawcy kupiłem sobie GV Nova i Ello Duro. Nova to jeszcze jak Cię mogę, ale ED, to dla mnie kompletna porażka. Smak taki sobie, nawet nie najgorszy, ale grzałki do dupy, liquid musiał być 70/30, bo inaczej puszczał tu i ówdzie, itp.
Się wkur....em, wlazłem z powrotem na forum zacząłem czytać i za radą tutejszych dobrych ludzi, poszedłem do sklepu ponownie i kupiłem Ammit-a SC. Co prawda też mi się zdarza puścić rzadszy liquid, ale to nie to co ED. Własnoręcznie robione grzałki oczywiście biją te kupne w każdej konkurencji. Pełne zadowolenie. Do czasu. Nim minęły 3m-ce Nova padła. Zaniosłem na reklamację, ale żeby nie zostać z ręką w nocniku poczytałem i od razu kupiłem Asmodus-a Lustro. Zasilanie o niebo lepsze niż Nova (wykonanie, żywotność akumulatorów i wygoda obsługi).
Więc jeśli chcesz dobry DTL na swoje grzałki, to Ammit-a mogę polecić z czystym sumieniem, Asmodus-a również. Ale jeśli nie przeszkadza Ci duża chmura i podwójne grzałki, to mam coś dużo lepszego, czyli DJV RDTA. Do tego drut 24 lub 26 GA, dobra wata, np. Cotton Bacon lub Kendoi będzie Pan zadowolony. Acha jeszcze jedno. Do DJV dobrze mieć swoje liquid-y, bo piję ta cholera, jak menel dworcowy.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1893197
pavvo pisze: Może jakiś inny rodzaj albo marka waty? Może jakiś nowy drut?

Fiber N'cotton a drut GeekVape N80 Fused Clapton Wire 30GA*3+38GA.

Parowniki DL, to nie moja bajka.
Awatar użytkownika
By Hugo_cek
#1893245
Witam.
Jeśli nie boisz się zagranicznych " wycieczek" to zastanów się nad Aqua Master. To bardzo solidny atomizer, dobrze wykonany i bezproblemowy w obsłudze. Ma znakomity transport a przy tym jest absolutnie suchy ( nawet się skubany nie poci ). Żeby nie było tak różowo, jego zewnętrzne wykończenie (finisz że tak powiem ) mogło być lepsze. Niestety za te pieniądze to nawet Footoon nie zrobi wszystkiego. Oczywiście nie polecam.
Pozdrawiam *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1893258
pavvo pisze:Jak już wspomniałem szukam nowego parownika, nowego setupa, nowych rozwiązań.


Gdybyś zamiast opisywać historię życia swego bardziej sprecyzował oczekiwania dotyczące parownika, to pewnie więcej ludzi by się odezwało. Jest tego na rynku tyle, że tylko wybierać. Tylko nie wiedomo czy chcesz większy/mniejszy/podobny przeciąg, jedną czy dwie grzałki itd.
A żeby nie było, że nic nie zaproponowałem... Nowe rozwiązania? Proszę bardzo.
Themis mesh. Górny nawiew, więc bezstresowo, duża regulacja przepływu powietrza - aż do trybu "wiadro", przyzwoity smak. Element grzewczy w postaci taśmy mesh. Są dostępne w wersjach ss, kanthal, ni80. Znudzi się, to montujesz tradycyjną grzałkę. W sumie jakby pokombinować, to pewnie dałoby się zamontować i dwie. Wykonanie bardzo solidne, można nim rozbijać głowy.
By Piroholik
#1893269
Jeśli cie interesuje parownik na singla to polecam kylin’a nie przecieka smak bardzo dobry. A jak coś na duala to ammit, kylin v2. Sam mam i ciagle korzystam z owych parowników i do tego grzałki od demon killer alien a watę jaka, używam to cotton bacon
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.