EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1892497
Otóż, znalazłem taki artykuł, w którym znana i „lubiana" w naszym środowisku firma umieszcza swoją reklamę, bo nijak inaczej tego nie mogę odebrać.
Ale , pomijając „ bat " i ich cudowny system podgrzewania tytoniu, oraz niezliczoną ilość wspaniałych modeli e-papierosów, a także badań, to artykuł oceniałbym na plus.
Patrząc z perspektywy palacza papierosów, jest to zachęta do spróbowania mniej szkodliwej alternatywy, jaką są e-papierosy.

https://wiadomosci.wp.pl/papierosy-w-we ... 074646145a

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By Baryua
#1892596
W końcu zdali sobie sprawę z tego, że podgrzewacze nie mają szans przewyższyć, ani nawet dorównać popularnością e-papierosom, więc przyjęli taktykę stawiania podgrzewaczy na równi z e-p, jakoby były to dwie równie dobre alternatywy dla papierosów. Sprytna zagrywka marketingowa. Pomijając reklamę ESW, artykuł jak najbardziej na plus.
By Maniek12
#1894283
Ale dzięki temu że koncerny jadą też w alternatywy to i nasze e-palenie będzie się dobre miało. W przeciwnym razie swoją kasa by zlobbowali wapowanie jako zło . A ta widza tez pieniądz.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.