EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Sebixxu
Cześć poszukuję nie za drogiej, ale solidnej alternatywy dla analogów. Nie interesuje mnie jakaś ogromna chmura, jak już to bardziej oddanie smaku. Nie jestem (jeszcze) nałogowcem, ale ostatnio dosyć często przyłapuję się na paleniu papierosów, a to jedna z ostatnich rzeczy które chce robić. Chce zamienić te epizody na coś mniej trującego.
X czasu temu miałem "ASPIRE NAUTILUS MINI" jednak nie bardzo mnie satysfakcjonował, bardzo często był prawie że nie do odkręcenia, nagrzewał się, chociaż to może ze mną coś jest nie tak. Do tego miałem 20W iSticka jeśli dobrze pamiętam, z niego byłem zadowolony, bo w sumie czemu by nie być? Teraz nie widzę tego zestawu by było dostępny, a niestety swego czasu go sprzedałem.

Poszukuję czegoś powiedzmy do 100, może max 150zł(w razie konieczności powiększę budżet), da radę coś w tej kwocie zakupić? Sprzęt będzie pewnie użytkowany sporadycznie, z zamysłem by i tym razem się go pozbyć tak jak i analogów.

Jeden z moich znajomych polecał mi coś drobnego typu: "SMOK Infinix Starter Kit", ale nie wiem czy to jest dobra droga, bo nie znam się na takim sprzęcie (mocno wypadłem z branży).

I mam do Was jeszcze jedno drobne pytanie, za moich czasów nie było czegoś takiego jak premixy, teraz widzę są bardzo "modne", cała tajemnica to kupienie bazy z x mg niko i dodanie w odpowiedniej proporcji do tego premixa? Czy działa to jakoś inaczej?

Serdecznie dziękuje za każdą sugestię, wesołych i spokojnych świąt!
Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze:Jeden z moich znajomych polecał mi coś drobnego typu: "SMOK Infinix Starter Kit", ale nie wiem czy to jest dobra droga, bo nie znam się na takim sprzęcie (mocno wypadłem z branży).

Smoka sobie odpuść. Jeżeli ma być kit, to zobacz sobie Joyetech Exceed D19 lub Innokin EZ.WATT.

Sebixxu pisze:Czy działa to jakoś inaczej?

Z premixami, jest tak jak napisałeś.
By Sebixxu
Właśnie zastanawiam się nad tymi kit'ami, szczerze nie przekonują mnie. Wydają się być niesolidne i nie wiem czy jest sens na zakup jakiejś takiej drobnostki, czy może lepiej dołożyć "x" zł do jakieś większego zestawu
A co Ty sądzisz, warto dokładać, czy lepiej kupić właśnie coś takiego drobniejszego?
Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze:A co Ty sądzisz, warto dokładać, czy lepiej kupić właśnie coś takiego drobniejszego?

Sebixxu pisze:Poszukuję czegoś powiedzmy do 100, może max 150zł(w razie konieczności powiększę budżet), da radę coś w tej kwocie zakupić? Sprzęt będzie pewnie użytkowany sporadycznie, z zamysłem by i tym razem się go pozbyć tak jak i analogów.

Chyba już się określiłeś :wink: Sam musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz coś lepszego ale na pewno nie w tym budżecie.
Co do kitów. Jakość adekwatna do ceny.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Jeżeli szukasz naprawdę dobrego sprzętu, to zacznij od podwojenia budżetu. Wtedy sensowniej będzie można coś dobrać. Z tym co masz, to zostaje to co Ci @bulit73 polecił.
By Sebixxu
Dobrze, w takim razie zadam może ciut inne pytanie. Co według Was jest najtańsze ale już godne polecenia przez jak rozumiem "starych wyjadaczy"? :) Myślę, że łatwiej mi będzie wtedy odnieść się finansowo do sprawy. :) Jeśli kwota mnie przerośnie to chyba zacznę poszukiwania "Innokin EZ.WATT" chociaż widzę, że może nie być to takie proste.. Te parę lat temu chyba znacznie łatwiej było zakupić cokolwiek, zwłaszcza w internecie.. Sporo się pozmieniało.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Sebixxu pisze: Te parę lat temu chyba znacznie łatwiej było zakupić cokolwiek, zwłaszcza w internecie.. Sporo się pozmieniało.

Tu jest właśnie pies pogrzebany. Ale mamy nasz bazarek. W sensownej cenie da się wyrwać porządne zasilanie, a co do parownika, hmm...... przemyśl jakiś RTA. Wymaga własnoręcznego robienia grzałek, ale to alternatywa dużo tańsza w eksploatacji a jakość i zadowolenie z efektu końcowego niewspółmiernie wyższe.
By Sebixxu
Co do zasilania warto skupić się na jakiś konkretnych modelach?
Jutro zerknę na modele RTA, a gdybym był zbyt mało techniczny/leniwy, a dokładnie miał za mało czasu na robienie własnych, wtedy polecałbyś jakieś góry z gotowymi grzałkami? :)
Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze: Co według Was jest najtańsze ale już godne polecenia przez jak rozumiem "starych wyjadaczy"?

Starzy, to już jesteśmy :lol: ale czy od razu wyjadacze?

W tym dziale, jest mnóstwo podobnych tematów, co twój zakup-e-papierosa-f55.html
Poczytaj, zorientuj się i jak byś czegoś nie wiedział, to pytaj.
Awatar użytkownika
By bulit73
Krasnal45 pisze:
Sebixxu pisze: a gdybym był zbyt mało techniczny/leniwy, a dokładnie miał za mało czasu

Udam, że tego nie czytałem.

Myślisz, że my też możemy stać się leniwi :lol:
By Sebixxu
"a gdybym był zbyt mało techniczny/leniwy, a dokładnie miał za mało czasu" Chodziło mi tylko i wyłącznie o kręcenie własnych grzałek, a nie o poszukiwania na własną rękę. Mam nadzieje, że wyłapaliście kontekst wypowiedzi. :D
Nie mniej poprzeglądam w wolnej chwili z pewnością. ;)

Edit. Chyba zdecyduję się na razie "Innokin EZ.WATT VW Kit - 1500mAh" myślę że do moich zastosowań nie ma co szaleć i przesadzać.
Teraz drobne pytanie co do firm, polecacie jakieś konkretne firmy z liquidami i premixami? Któryś lepiej unikać, a może jakieś robią na prawdę fajne smakowe mieszanki? :)
Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze:Mam nadzieje, że wyłapaliście kontekst wypowiedzi. :D

My wyłapaliśmy ale Ty chyba nie :wink:

Sebixxu pisze:Teraz drobne pytanie co do firm, polecacie jakieś konkretne firmy z liquidami i premixami? Któryś lepiej unikać, a może jakieś robią na prawdę fajne smakowe mieszanki?

Na ten temat masz cały dział :wink: liquidy-f497.html
Awatar użytkownika
By Cinmar
My w większości jesteśmy za bimbrownictwem, a po ludzku: za samodzielnym tworzeniem własnych liquidów. W tym wariancie wiesz co siedzi w środku i masz nad wszystkim kontrolę.
By Sebixxu
Kiedyś i z tym miałem swój epizod ale z tego co pamiętam nie byłem aż tak bardzo zadowolony. Nie mniej może tym razem się uda. Kupujecie gotowe bazy czy glikol i glicerynę i mieszacie we własnych proporcjach? :D
Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze:Kupujecie gotowe bazy czy glikol i glicerynę i mieszacie we własnych proporcjach?

topic65373.html *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze:Edit: A coś takiego istick-pico-zestaw-startowy-nowy-folia-t132372.html vs Innokin EZ.WATT VW Kit - 1500mAh, pierwsza opcja chyba lepsza, prawda? :)

Zdecydowanie. Niestety z jego dostępnością, są teraz problemy a zapomnieliśmy o naszym bazarku :wink:

Sebixxu pisze:Nienawidzicie takich pytań, ale TPA nadal rządzi na rynku jakości aromatów? Czy może nigdy nie rządziło a ja sobie to tylko umaniłem? ;)

Tak masz rację, bo to temat rzeka :lol: A poza tym każdemu smakuje co innego.
TPA jest po prostu bardzo popularne u nas.
Tu masz bardzo duży wybór, dobrych aro forum559.html

Edit: Tu masz jeszcze ciekawy zestaw viewtopic.php?f=77&p=1891859#p1891859
Awatar użytkownika
By STRUNA
Możesz kupić gotowe grzałki, jak jesteś zapracowany :lol:
Wystarczy zamontować, przyciąć wąsy i potem co jakiś czas wymieniać watę.
No, nie śmiem proponować mesh, którego wystarczy tylko przepalić i gotowe. *CZAJNICZEK*
By Sebixxu
Poczekam jeszcze z zakupem i w sumie porozglądam się za czymś do ISticka. Rozumiem, że do takiego zestawu który podrzuciłem należy dokupić swój własny akus, ale mogę ładować go już za pomocą boxa, tak? :)
I za pewne Melo 3 Mini raczej średnio oddaje smak, prawda?

Wątek wyodrębniony z tematu http://www.e-papierosy[…]

Atomizer pod smak

Witam. Chciałbym dowiedzieć się jakie atomizery lu[…]

Pierwszy e papieros

Cześć. Mam ochotę kupić sobie jakiś sprzęcik do pu[…]

Profile Unity RTA

Witam, mam problem z uszczelka pod capem w profile[…]