EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Maskota
Po weekendzie bedę w stanie odsprzedać Ci jednego z moich k5 bo mam 3 jeżeli do tego czasu nic nie kupisz ;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Baryua
Cinmar pisze:Cała zabawa polega na tym, że każdy musi znaleźć swój jedyny. Tak, czeka Cię masa zakupów i szukania własnego graala.

Z pierwszą częścią się zgodzę, z drugą już nie :P Ja prawie od początku e-palenia miałem swojego "graala" Kayfuna Mini V3 i dopiero niedawno zmieniłem go na Dvarwa MTL - nie znalazłem ich przez zakupy coraz to kolejnych parowników, tylko przez recenzje w internecie, przy czym nie brałem pod uwagę osobistych, subiektywnych opinii (często opłaconych) recenzentów, a jedynie suche fakty o produkcie, który recenzowali (najbardziej pomocne były wideo-recenzje) :D Zakupy robione z ciekawości lub wskutek oczarowania pozytywnymi opiniami przeważnie kończyły się rozczarowaniem (ach, ten Merlin RTA).

Swojej propozycji moda nie dorzucę, gdyż od dawna moc zapewnia mi niezawodny, nieśmiertelny Pico 75W, a od czasu jego premiery pojawiło się parę innych dobrych zasilań.
Za to z parowników zasugeruję Dvarw MTL i wszelkie Kayfuny :wink:
By Maskota
Mnie też już zaczęła denerwować wielkość wieśka rx2 z nakręconym k5 dlatego jeden poleci na pico a drugi zostanienie niestety na niezbyt małym warwolfie :D

By marti701
@Sebixxu
Widzę że zarezerwowałeś moją Syrenkę, tylko że na początek polecałbym poszukać wersji 2ML. Moja wersja ma wyższy i większy baniak, przez co trzeba mieć trochę wprawy w robieniu setupu, bo nie wybacza partactwa :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
marti701 pisze:@Sebixxu
Widzę że zarezerwowałeś moją Syrenkę, tylko że na początek polecałbym poszukać wersji 2ML. Moja wersja ma wyższy i większy baniak, przez co trzeba mieć trochę wprawy w robieniu setupu, bo nie wybacza partactwa :lol:

Ma teraz dylemat, bo @Maskota proponuje mu K5 i to byłby dobry wybór na początek.
By Sebixxu
Szczerze to jak już trochę zwariowałem. Opcji jest tak dużo, a podobno od "przybytku" głowa nie boli!

Ale udało się też odnaleźć wersje 22mm/2ml Syrenki, a więc jest w czym wybierać.. :P
By Maskota
No pisał już do mnie w tym temacie. Mam 3 caly tydzień siedze w pracy a wożenie ze sobą trzeciej sztuki tylko na wypadek zbicia szkła zaczyna mi działać na nerwy ;) Jeżeli go nie weźmie to po weekendzie i tak wyląduje na bazarku razem z bilowami i innymi merlinami ktore mam. U mnie K5 ever :D

Awatar użytkownika
By bulit73
Sebixxu pisze:Ale udało się też odnaleźć wersje 22mm/2ml Syrenki, a więc jest w czym wybierać..

2ml pojemności to trochę mało. Później będziesz psioczył przy napełnianiu.
Awatar użytkownika
By bulit73
marti701 pisze:@Maskota
K5 masz oryginał? Jeśli tak to jestem zainteresowany.

Klon Tobecco. Jak chcesz to mam ori na sprzedaż.
By Maskota
@marti701 stety lub niestety wszystkie 3 klony Tobeco. I stety wszystkie działaja bez zarzutu :) Jeśli zdecyduje się wziąć tą syrenke to mu machniesz setup żeby wiedział z czym to się je :D

By Maskota
marti701 pisze:Nie wiem czy będę w stanie mu dogodzić z setupem, Sebixxu coś tu pisał o TFV12
No to fakt będziesz miał wyzwanie :D

By Sebixxu
Jako, że wątek nałapał dużo wyświetleń i odpowiedzi i myślę, że może okazać się w jakimś stopniu pomocny dla innych pozwolę sobie napisać na co ostatecznie się zdecydowałem.

Parownik to: Kayfun V5 od Tobeco z bazarku od kolegi @Maskota którego serdecznie pozdrawiam :D za 75zł
Box: Tesla WYE 85W nowa za 155zł z edymu
Akumulator: od kolegi z forum 2x 18650 łącznie 36zł chyba już z wysyłką

Do tego parę "duperelków":
GeekVape DIY Tools Mini Kit za 38zł
Golisi Needle 2 Compact Mini Charger za 25zł
Fiber N'Cotton 17zł

Za wszystko łącznie na razie wyszło 350zł, tymczasowo bez drutu.

Około soboty dopiero skompletuję cały zestaw i zacznę go testować, postaram się za pewne dać jeszcze znać co do odczuć, ale to dopiero za jakiś czas bo na razie choruję i przez zatkane zatoki za pewne i tak smaku jeszcze przez długo nie poczuję. :zakrecony

Cześć, kilka tygodni temu na rzecz rzucenia analog[…]

Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]

MaiArt - produkt szuka nazwy ;)

Mamy ogrooooooooomny problem i Wasza pomoc jest na[…]

[SOLVED]Szkło do Unity Profile RTA

Cześć Mam prośbę do posiadaczy Wotofo Unity Prof[…]