EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By wamp24
Witam,
Zastanawiam się nad zmianą sprzętu zasilającego na coś w tym zakresie. Moje znaleziska:
- HCIGAR VT75
- TESLA PUNK 85W
- TESLA WEY 85W
- PICO 75W, PICO S, PICO X
- SMOANT CYLON
- SMOK X-PRIV
- ASMODUS MINIKIN lub COLOSSAL
-WISMEC RX2
Box będzie współpracować, jak narazie z parownikiem od smoka big baby v8, a potem mam zamiar zmienić, na parownik pod mesh. Interesuje mnie smak oddawany.
Proszę wszystkich zainteresowanych pomocą o przedstawienie swojej opinii.
By wamp24
Zapomniałem napisać w sprawie zasilania. Moc boxa wystarczy 85W ?? Moc podana na grzałkach gotowych nie przekracza 100W.
Awatar użytkownika
By bulit73
wamp24 pisze:Zastanawiam się nad zmianą sprzętu zasilającego na coś w tym zakresie. Moje znaleziska:
- HCIGAR VT75

Starszy model ale nie do zdarcia. DNA robi robotę. Posiadam i sobie chwalę.
By wamp24
HCIGAR VT75 jest dostępny w Polsce? A parownik to najlepszy pod smak to Zeus. Chodzi mi o gotowe grzałki typu mesh
Awatar użytkownika
By bulit73
wamp24 pisze:HCIGAR VT75 jest dostępny w Polsce?

Masz na naszym bazarku post1891490.html#p1891490

wamp24 pisze: A parownik to najlepszy pod smak to Zeus. Chodzi mi o gotowe grzałki typu mesh

Na pewno nie Zeus :wink: Niestety, grzałki kręcę sam, więc w gotowych nie jestem obeznany.
Awatar użytkownika
By STRUNA
Mesh, odważnie.
Tylko sprecyzuj czy mesh ma być nośnikiem, czy idziesz na łatwiznę i chodzi Ci o grzałkę.
Jeśli smak, to nosnik.
wamp24 pisze:A jaki jego czas pracy?

To zależy od wielu czynników, choć ja uważam, że DNA 75 najbardziej drenuje akumulator.
By Dyszka
wamp24 pisze:Zapomniałem napisać w sprawie zasilania. Moc boxa wystarczy 85W ?? Moc podana na grzałkach gotowych nie przekracza 100W.
Jeżeli masz zamiar korzystać z 85 W ,to zapomnij o boxsie na jedno ogniwo.Przy tej mocy przy napięciu na akumulatorze 3,6V , box powie ci pa pa.To oznacza że nie wykorzystasz pojemności akumulatora.
By wamp24
Dyszka to powiedz mi coś więcej na ten temat. Bo ja w boxach jestem zielony. Co do mesh to narazie gotowe grzałki. Chciałbym robić swoje ale to wiąże się z ciągłym dolewaniem.

A jeszcze jedno. Dużo pojawia się na temat box squonk. Czym się różni od normalnego boxa.

Połączono posty.
D.
Awatar użytkownika
By PucH2
Płyn na atomizer dozujesz sam z poziomu boxa. Sam atomizer jest driperem bez baniaka na liquid. Omija ustawę o maksymalnej pojemności baniaka atomizera 2 ml.
Awatar użytkownika
By PucH2
Cztery strony czytania a pytań mniej kayfun-2019-t131894.html .
By wamp24
Kolega napisał, że z 1 akumulatorem odpada. Na to wygląda, że z mojej listy prawie wszystkie odpadają. To jakie boxy z 2 akumulatorami sa warte uwagi?

No to górę już mam dzięki za pomoc. Zostało mi nieszczesne zasilanie. Box z 1 akumulatorem odpada wiec moją liste wrzuciłem do kosza... i co teraz jaki jest fajny z 2 akumulatorami

Połączono posty.
D.
Awatar użytkownika
By PucH2
Odpowiedź jest przewrotna bo potrzeby ci jest dokładnie taki sam jak na jeden aku tylko z dwoma akumulatorami. Więc nurkuj do kosza i rób zakupy.
By wamp24
Kolega pisał , że VT75 jest ok. On też jest w wersji z 2 akumulatorami? A Ty jaki uważasz za atrakcyjny sprzet. Wart zapoznania się wiecej na jego temat.
By Maskota
Na jakich mocach chcesz wapowaći na jakim parowniku

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
Jak pasuje VT75 to idąc tym tropem spojrzyj na VT133 lub następne modele DNA.
By wamp24
No jak na grzałce pisze np od 50W do 100W no to w tych granicsch i nie więcej.
By Dyszka
Skoro grzałki 50-100 W nie bardzo nadają się do zasilania na 1 ogniwo , o czym wcześniej pisałem . Możesz wybrać inną drogę i poszukać
grzałek , które będą pasować do takiego zasilania np : 15-30 W. Dla mnie chmurzenie na mocach 50-100W to ,, hardcor". Ale co kto lubi.
By wamp24
To na jakich mocach wapujesz? Czemu na wyższych nie, jak piszesz. W świecie e- papierosów jestem w temacie dopiero od 2 miesiecy i jeszcze raczkuje.
Cieknacy merlin mini i brak smaku

Witam wszystkich. Mam problem od paru dni a mianow[…]

E-papieros usta-płuca

Witam, szukam opinii na temat papierosów usta-płuc[…]

aegis legend + profile rta unity

Siemanko ! :D mam do was male pytanko... kupilem o[…]

Prestige premix

Witam. Czy ktoś palił premiksy prestige? Ja obecni[…]