EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Grabek902
Witam tak jak poprzednio mówiłem chce zmienić sprzęt na 1 aku i potrzebuje opinie między, nowy hcigar vt 75 a używany sx mini Sl nowy zadrogi żona mi nie da na to :) . Tak myślę też o stosowaniu większych aku z naciskiem na hcigar.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
Grabek902 pisze:zadrogi żona mi nie da na to :) .

Znam to kręcenie nosem na drogie zabawki :-D kobiety, żony i inne tego typu harpie poprostu na Nas facetów żałuja :-D szczęście w nieszcześciu nie mam już tego problemu ;-) a żeby nie było ot nie miałem w rękach sx-a ale Hc napewno jest wart zakupu

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
@Grabek902 jeżeli potrzebujesz porządnego zasilania i będziesz wapował tylko w trybie power, to obydwa są dobre, z lekkim wskazaniem na SX SL.
Natomiast, jeśli będziesz chciał coś więcej, to wtedy VT75. Instalujesz Escribe i wszystkimi ustawieniami ( a w DNA są możliwości) zarządzasz z poziomu kompa.
Awatar użytkownika
By Grabek902
Nie mam zamiaru bawić przynajmniej narazie programami i wgl tak wapuje w power mtl max 20 W, bo ammit w szufladzie nie dla mnie jednak DL. Z drugiej strony chce obeznac się w innych drutach jak ss. Vt 75 może być na aku 26650 dosyć duży aku czyli 100% 1, 5 dnia spokoju jak nie więcej ciężko mi to określić bo nie wiem jak tam aku trzyma. Sx mini czemu taki drogi skoro w dna można więcej sobie pozwolić? Yihi chip?

Awatar użytkownika
By bulit73
Zasilania ze stajni SX, nigdy do tanich nie należały :wink: Według mnie są lepiej wykonane, niż te z HC. Poza tym w VT75, trzeba uważać przy dokręcaniu śruby i capa od aku. Przy zbyt mocnym odgina się ramka.
26650 w VT trzyma dość długo.
Obydwa boxy mają tryb TC, więc jeśli kiedyś będziesz chciał spróbować, to nie ma problemu.
Awatar użytkownika
By Grabek902
Najbardziej utkwilo mi te odginanie ramki. Przy tym moim Vapito na 2 aku 18650 na koniec dnia mam jeszcze koło70% 90 % aku a więc uważam że 1 aku 18650 przy dobrym sprzęcie wytrzyma jak nic.

Ostatnio zmieniony 31 mar 2019, 12:21 przez Grabek902, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
Grabek902 pisze:Najbardziej utkwilo mi te odginanie ramki.

Po południu wrzucę Ci fotę, żebyś zobaczył.
Awatar użytkownika
By Grabek902
Grabek902 pisze:Najbardziej utkwilo mi te odginanie ramki. Przy tym moim Vapito na 2 aku 18650 na koniec dnia mam jeszcze koło70% 90 % aku a więc uważam że 1 aku 18650 przy dobrym sprzęcie wytrzyma jak nic.

dwagiel pisze:DNA pod względem żywotności aku mistrzem nie jest. W porównaniu do SX czy Asmodusa to nawet kiepsko wypada.
No jeżeli dna ma możliwość robienia czegoś z PC to nie dla mnie nic tam zmieniać nie mam zamiaru bardziej idę w stronę sx tak myślę. Czytałem że tam też nie tylko 18650 wchodzą.
bulit73 pisze:
Grabek902 pisze:Najbardziej utkwilo mi te odginanie ramki.

Po południu wrzucę Ci fotę, żebyś zobaczył.
Będę czekał ale tak jak wyżej napisałem. Pytanie odnośnie kiedy można wstawiać posty tzn tematy na bazarku że coś się kupi i wgl.

Awatar użytkownika
By PucH2
Grabek902 pisze:Pytanie odnośnie kiedy można wstawiać posty tzn tematy na bazarku że coś się kupi i wgl.

Oferty kupna nie mają ograniczeń na bazarku. Gdyby jednak była zablokowana możliwość zakładania tam tematu to pisać do moderatora. Inaczej ma się regulamin do wystawiania sprzedaży.
Awatar użytkownika
By bulit73
Grabek902 pisze: A różnice między sx mini SL a ML sl bardziej jak rurka i to mi się podoba czy lepszy będzie ml?

SL nie mam, bo osobiście mi się nie podoba :( ML to solidnie wykonane zasilanie. jeśli byś się zdecydował, to szukaj całego czarnego. Ma lepszą powłokę niż srebrno-czarny.

Tu masz obiecane foty.

Awatar użytkownika
By Grabek902
No nie wygląda to solidnie na tych fotkach. Tak zdecydowałem na sx tylko zostaje mi wybór między SL a ML a najlepiej tak jak mówiłem od kogoś z bazarku żeby nie wydać więcej niż 300 za samego moda bez aku. Ale za ile wystawie kupno dokładnie będę wiedział między 3 a 5 no i wtedy właśnie wystawie ofertę kupna.

Awatar użytkownika
By bulit73
W tej cenie, to chyba jedynie ML Class. Mam 2 sztuki i jestem zadowolony.
By joloass
A co bys chcial wiedziec o tym SX mini SL ?

Ma przewage nad wersja ML w postaci mozliwosci uzycia akusa chociazby 21700 (na necie krazyly filmy jakoby niektore z nich nie wchodzily, ze wzgledu; albo to brak standaryzacji w ich wymiarach od roznych producentow albo specyficzna wypustke w komorze samego moda). U mnie jej brak i takie chociazby Samsungi T30/40 nie powinny sprawiac problemow. W kazdym razie jest tez w zestawie reduktor dla baterii 18560.
Na pewno bardzo wygodny mod (swietnie lezy w lapie), solidnie wykonany z przejrzystym i wyraznym wyswietlaczem.
Poczatki z obsluga za pomoca glownie joysticka moga byc frustrujace, lecz po ich opanowaniu zasilanie staje sie nawet przyjazne i proste w uzyciu (trzeba sie go zwyczajnie nauczyc, a nie kierowac sie bardziej intuicja jak w przypadku innych produktow).
Sam joystick nie wykazuje sie jakas przypadkowa nadwrazliwoscia, poza tym zawsze mozna w prosty sposob zablokowac caly system regulacji.
Nawet tak czesto opisywane odkrecanie/ zakrecanie spodniego dekla jako przypominajce takze akustycznie horror klasy C, z czasem sie wyrabia (kropelka jakiegos olejku tez mu w tym pomaga).
Moze sprawiac wrazenie niestabilnego, lecz takim nie jest; poniewaz jest dobrze wywazony i nie ma sam wagi typu piorkowej.
Posiada pare zaprogramowanych dodatkowych podtrybow w opcji power np. eco, soft, standard, powerful ... (bardzo ciekawa i gotowa alternatywa na wyciagniecie joysticka)
Jest tez wyposazony w tym zakresie w tzw. tryb Novice, czyli same waty zredukowane do podstawowych informacji na wyswietlaczu.
Ten ostani samoczynnie sie wygasza najszybciej po 10 s. (mogloby byc krocej? )

Wyglad to juz czysto subiektywne odczucia, mnie sie podoba :wink:
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Kolega @Grabek902 w ogóle niechlujnie pisze, że łamiąc regulamin tym, nie wspomnę. Cóż, sam sobie notkę wystawia a szkoda, bo ma chłopak zapał (przynajmniej na razie) i potencjał. Tłumaczenia typu "bo pisałem szybko", "bo pisałem ze smartfona", niestety ale do mnie na przykład nie trafiają...
Problem z Kylin M

Witam mam problem z kylinem m, dzisiaj pierwszy ra[…]

Jaka baza do premixów?

Hej, zastanawiam się jaką bazę do premixów dodawać[…]

Jaki telefon kupić ?

Hej Żonie uszkodził się telefon. Do tej pory zawsz[…]

Regulamin Forum

REGULAMIN FORUM §1 Postanowienia ogólne 1. Nini[…]