EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By bobik96
#1887759
Witam. Po dłuższej przerwie od e papierosów postanowiłem wrócić i kupiłem ego aio. Problem polega na tym że po naładowaniu dziala może 2 min potem biorę bucha przez sekundę i miga 3 razy i tak w kółko . Da się coś zrobic? Zmieniałem juz grzałkę . Nie za bardzo mogę go oddać na gwarancje bo jestem teraz za granicą i po prostu się nie opłaca.
By Maskota
#1887762
To kiepski powrót wybrałeś ;-) poszukaj w instrukcji co oznaczaja sygnały świetlne w tym sprzęcie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1887766
Z innego tematu:

rafik87 pisze:3 mrygnięcia sygnalizują zwarcie lub brak grzałki, jeśli masz ją wkręconą to weź ją trochę odkręć od capa powiedzmy ¾ obrotu i następnie skręć AIO do kupy i sprawdź czy podaje napięcie
By bobik96
#1887767
Teraz mruga szybko 5 razy... Odkręcenie grzałki nic nie dało


Maskota pisze:To kiepski powrót wybrałeś ;-) poszukaj w instrukcji co oznaczaja sygnały świetlne w tym sprzęcie

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Dlaczego kiepski ?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1887770
Spróbuj jeszcze obniżyć lekko pin w grzałce. Podważ go delikatnie i wysuń troszeczkę.
By bobik96
#1887771
Chyba trafiła mi się wadliwa bateria ,bo gdy go podłącze do ładowarki to przez chwilę działa jak odłącze to po minucie zaczyna migać 5 razy. Ehh .
By Maskota
#1887772
Gdybyś przyszedł na forum zanim kupiłeś ten badziew to wyszedł byś zadowolony ze sprzętu zamiast lecieć teraz po analogi ;-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
A nie sorry, jestes na forum 5 lat. A i tak kupiłeś badziew
Ostatnio zmieniony 24 mar 2019, 21:10 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1887773
No cóż, jeśli żadne z powyższych działań nie pomogło, to zostaje tylko gwarancja lub kosz.
By bobik96
#1887774
Maskota pisze:Gdybyś przyszedł na forum zanim kupiłeś ten badziew to wyszedł byś zadowolony ze sprzętu zamiast lecieć teraz po analogi ;-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
A nie sorry, jestes na forum 5 lat. A i tak kupiłeś badziew


Ok rozumiem. Ostatnio vapowalem w 2015r wtedy kolega miał ta e fajke i spodobała mi się bo była mała :) Szukam czegoś małego nie bawię się już w drippery i boxy. Zależy mi na smaku. Umiem kręcić grzałki. Polecacie coś ?
By Maskota
#1887775
Polecić nie możemy bo ustawa zabrania. Poszukaj sobie pico 75w i do tego atomizer który będzie Ci odpowiadał. Będziesz zadowolony z wielkości. Dla mnie zestaw pico+k5 był idealny do kieszeni

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.