EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Szymer
#1882778
Witam! Od niedawna jestem posiadaczem blitzena RTA. Problem tkwi w tym ze nie mogę wydusić z niego potencjału jakiego każdy go chwali. Smak na nim jest słaby, bardzo słaby. Grzałki jakie używam to alien Clapton a wata od doctora coila. Zdjęcie setupu dodaje. Możecie coś poradzić? Siedziałem przy tym juz 4 godziny i mam dosyć. Dół to xcube ultra:)
LINK DO ZDJ: https://imgur.com/gallery/W9I1mgh
By Baryua
#1882783
W przypadku Blitzena, jego możliwości nijak nie mają się do hype'u jakim go swego czasu otaczano.
By Baryua
#1882786
Rozsuń grzałki. Jak spojrzysz z góry to grzałki powinny być prawie na równo z tymi płaszczyznami, gdzie są śrubki.
By Baryua
#1882789
Wyciągnij watę i ustaw tym na czym nawijałeś grzałkę.
By Baryua
#1882792
Dokładnie tak.
By Baryua
#1882794
Pod tym kątem nie widzę dokładnie czy aby nie są delikatnie za szeroko, ale generalnie o to chodziło.
By Baryua
#1882796
Dokładnie o to mi chodziło.
By Baryua
#1882798
Myślę, że standardowo lekki opór przy przeciąganiu, a końcówek nie upychać w kanałach, tylko lekko wsadzić.
By Baryua
#1882801
Tyle, żeby końcówki sięgały dna kanału.
By Baryua
#1882803
Na oko końcówki trochę za grube. I delikatnie można skrócić, żeby tak ledwo ledwo dotykały dna.
By Baryua
#1882806
Wygląda w porządku. Z watą trzeba trochę potestować dla najlepszego rezultatu. Grunt żeby grzałki były szeroko.
By Baryua
#1882810
Już więcej tu poprawić się nie da poza ewentualnym minimalnym podniesieniem grzałek i zabawą z ilością bawełny. To RTA może dać przyjemną gęstą chmurkę, ale niestety mistrzem smaku nie jest :P
By Szymer
#1882811
Pobawię się już w wolnej chwili, na razie smaczek jest średni ale wiele się nauczyłem. Dziękuje bardzo za poświęcenie tyle czasu, sporo na tym zyskałem na przyszłość. Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru!

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.