EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wratchild
#1882600
Witam Szanownych Forumowiczów. Wiem, że Volish Alpha to totalne dno jeśli chodzi o e-papierosy, ale niestety na początku przygody z vapowaniem kupiłem ten model. Inhalowanie DL kompletnie mi nie podchodzi, zastanawiam się, czy do baterii od VA można przysposobić jakiś atomizer MTL? Myślałem o modelu Nautilius 2 ale nie wiem czy to będzie działało. Jak tak, to jest szansa, że bateria się posypie i będę mógł odzyskać parę groszy z gwarancji :)
By wratchild
#1882739
Zakupiłem atomizer Nautilus 2 wczoraj w stacjonarnym sklepie e-dym. Fabrycznie zamontowaną ma grzałkę 0,7, w zestawie jest jeszcze 1,8, awaryjnie kupiłem dodatkowo 1,6. Która z nich będzie najlepsza pod moje nieszczęsne zasilanie od VA?
By wratchild
#1882750
Pierwsze doświadczenia z Nautilusem 2 na grzałce 1,8. Oddawanie smaku słabsze niż Joytech Exceed D19 na grzałkach 1,2. Trudniej też zdemontować górny cap do uzupełnienia liquidu za to jest dostęp do całego baniaka od razu (bez tych miko dziurek jak w Joytechu. 2 ml pojemności jest mocno naciągane. Za pierwszym razem zalałem do połowy limitu - wszystko hulało. Za drugim razem wypełniłem zbiorniczek wg wskazań producenta do kreski i skończyło się na pluciu liquidem, zalaniem całego zestawu, rozbiórką i czyszczeniem. Na plus mniejsza chmura i fajniejszy ustnik pod vapowanie MTL :) Zobaczymy jak będzie na grzałce 1,6, którą polecał kolega Krasnal45.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.