EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Anatol
#1882397
Witam serdecznie, czy jestesc ie w stanie polecić mi jakiś aromat, który najbardziej będzie przypominał mi smak napoju energetycznego typu Red bull? Próbowałem kiedy premix od Amazing Flavours "Bull" i niby miał przypominać Red Bull'a, lecz czegoś mu brakowało...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
By Anatol
#1882407
2dest86 pisze:Może nic super firmowego ale mam właśnie w ręku Flying Cow od Mr Jack'a, spróbuj *SMOKEKING*
Jak to smaczy? Przypomina jakiegoś konkretnego energetyka?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1882408
Anatol pisze:
2dest86 pisze:Może nic super firmowego ale mam właśnie w ręku Flying Cow od Mr Jack'a, spróbuj *SMOKEKING*
Jak to smaczy? Przypomina jakiegoś konkretnego energetyka?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Smakuje to poprostu jak jakis energetyk.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Pozatym to liquid nie aromat
Awatar użytkownika
By gregg
#1882416
Ja próbowałem bardzo wielu dostępnych aromatów w stylu energy. Wszystko mdłe, słodkie, mało wyraziste. Dla mnie nie bylo wapowalne. Najmniejszym złem okazał się Standard RB od Inawery. Ale to i tak nie było to, co powinno. Najgorsze zaś TPA.
To było ze 2 lata temu, po tamtych próbach więcej już nie sprawdzałem. Może przez ten czas coś się poprawiło. Jak coś odkryjesz zacnego - melduj :wink:
By Baryua
#1882421
Miałem okazję korzystać z TPA Energy drink i Inawera RB. Wg mnie TPA jako ogólnie energy drink jest bardzo dobry, ale przez lekką kwaskowatość nie smakuje jak typowy red bull tylko jak tiger itp. Inawera smakowała mi gumą balonową, ale faktem jest, że dało się wyczuć specyficzny posmak red bulla.
Co do innych firm, słyszałem, że Toro rojo od Atmos lab jest dobre, niestety nie próbowałem.
By Eniuslaw
#1882431
Próbowałem z fake' i tpa - oba zbyt dobre nie są, ale ten z fake'a nawet znośny. Ogólnie ciężko o dobrego energy drinka :/

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1882434
Uważaj na te aromaty Fake bo trawią butelki. Nie na darmo sprzedawane są w szkle. Wczoraj zrobiłem 120ml owoców leśnych i dziś odlałem 10ml na próbe do buteleczki po bazie nikotynowej. Zatankowałem czajnik, a to co zostało w butelce po godzinie zrobiło się mętne.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Eniuslaw
#1882555
Maskota pisze:Uważaj na te aromaty Fake bo trawią butelki. Nie na darmo sprzedawane są w szkle. Wczoraj zrobiłem 120ml owoców leśnych i dziś odlałem 10ml na próbe do buteleczki po bazie nikotynowej. Zatankowałem czajnik, a to co zostało w butelce po godzinie zrobiło się mętne.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Akurat nie mogę się do końca zgodzić. Używałem większości smaków z Fake"a i z nich wszystkich tylko z dwoma było coś nie tak - z owocami leśnymi oraz pomarańczą. Owoce tak jak piszesz są mętne, siadają na grzałę, a pomarańcza się nie chce mieszać z bazą. Cała reszta jest spoko.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1882557
Eniuslaw pisze:
Maskota pisze:Uważaj na te aromaty Fake bo trawią butelki. Nie na darmo sprzedawane są w szkle. Wczoraj zrobiłem 120ml owoców leśnych i dziś odlałem 10ml na próbe do buteleczki po bazie nikotynowej. Zatankowałem czajnik, a to co zostało w butelce po godzinie zrobiło się mętne.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Akurat nie mogę się do końca zgodzić. Używałem większości smaków z Fake"a i z nich wszystkich tylko z dwoma było coś nie tak - z owocami leśnymi oraz pomarańczą. Owoce tak jak piszesz są mętne, siadają na grzałę, a pomarańcza się nie chce mieszać z bazą. Cała reszta jest spoko.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Uspokoiłeś mnie, może to zwyczajne zmętnienie a nie butelka. Próbowałem odrobine, w smaku jest ok. Może ciut za słodki ale smakuje tak jak pachnie. Z grzałką się zgodze siada na nią ale przy dwu dniowym liquidzie to naturalne. Butelka 10ml z kilkoma kroplami jest klarowna, 100ml z większą zawartością mętne. Przelałem wczoraj do słoika i czasdm lekko garalecieje. Przed zamieszaniem widać też maleńkie oczka jakby tłuszczu, pewnie wytrąca sie aromat. Ale tak jak mówie prócz anomalii wzrokowych w smaku nie manic niepokojącego

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.