EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Dziku0104
#1880928
Witam wszystkich,mam następujący problem z moimi akumulatorami LG hg2 i Moim wismeciem.
Podpinam akumulatory pod ładowarkę i po jakimś czasie pokazuje mi, że są naładowane (ładowarka golissi needle 2 mini), więc wkładam je do boxa a on pokazuje komunikat imbalanced batteries i pokazuje, że raz jeden akumulator jest w pełni naładowany a drugi w ogóle,a raz, że oba padnięte i jeszcze ogrom innych kombinacji.Akumulatory tylko raz przed tym były ładowane.Box pokazuje też komunikat check battery.
Ktoś potrafiłby pomóc?
Pomocy!!!
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1880929
Sprawdź multimetrem poziom naładowania aku. Jeżeli są naładowane, to szukaj nowego boxa.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1880933
Być może ładowarka padła. Spróbuj naładować z poziomu boxa, jeżeli nie będzie efektu to raczej padła elektronika.
By Dziku0104
#1880934
Box pokazuje komunikat imbalanced batteries, ładuje przez chwilę, znowu pokazuje komunikat ale już z innym stanem baterii a potem box się jakby włącza ale akumulatory oba jakby zdechły
Awatar użytkownika
By PucH2
#1880935
Kup ten multimetr z rana. Koszt niewielki (5-10 zł) a o ile mniej pisania.
Na bank masz jeden z akusów rozładowany poza normę. Czytaj martwy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1880937
To po wała byłyby zabezpieczenia, jakby każdy mógł sobie bombę uruchomić? Pomyśl chwilę.
By Dziku0104
#1880938
Rozkręciłem i sprawdziłem czy wszystkie kabelki są ok i wszystko jest ok i przeczyściłem te styki do baterii na wszelki wypadek ale dalej to samo
By Maskota
#1880945
Niech najpierw sprawdzi akusy, mój wiesiek pokazuje ten komunikat gdy wsadze do niego nierównomiernie rozładowane akusy. Autor nawet nie napisał jaki to wiesiek

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 02 lut 2019, 09:55 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1880975
Maskota pisze:Autor nawet nie napisał ani jaki to wiesiek ani jakie akusy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Dziku0104 pisze:Witam wszystkich,mam następujący problem z moimi akumulatorami LG hg2 i Moim wismeciem.


Czyżby?
Awatar użytkownika
By Timi
#1880980
Dziku0104 pisze:Rozkręciłem i sprawdziłem czy wszystkie kabelki są ok i wszystko jest ok i przeczyściłem te styki do baterii na wszelki wypadek ale dalej to samo

Przyszedłeś tu chyba po pomoc, a kombinujesz jak stonka przed wykopkami.
Puch podał Ci procedurę diagnostyki, a najprostszy multimetr kupisz za dychę w każdej Castoramie.
By Dziku0104
#1880988
Bo nie mam multimetru a naczytałem się na forum, że to może być problem z kablem od zasilania więc chciałem sprawdzić ale jedyne rozwiązanie to chyba będzie właśnie akumulatory sprawdzić.Szkoda mi tylko bo to nowe akumulatory, były tylko raz ładowane a tu chyba koniec żywota.
By Maskota
#1880990
Jaki to wismec

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Mógł sie jeden akumulator trafić bubel.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1880992
Nie rozumiesz że masz kupić najprostszy miernik za 10zł i sprawdzić stan naładowania akumulatorów? Kombinujesz jak koń pod górkę, a rozwiązanie masz podane.
By Dziku0104
#1887396
Odłożyłem Wieśka w kąt na rzecz Tesli XT a dzisiaj podłączyłem go do laptopa i zaczął smażyć,po odłączeniu dalej smaży ale pokazuje tylko jeden akumulator.Przytrzymałem lewy i fire i pokazuje jeden akumulator 3,14v a drugi 4,2v
By Maskota
#1887398
Krasnal45 pisze:Balancer w modzie jest uszkodzony.
Zacznij czytać co się do ciebie pisze

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By mattoid1973
#1887406
Może popsuje akumulatory, może urwie ręce, a może i coś więcej.

Człowiek nie czuje jak mu się rymuje.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.