EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By pestekhq
#1878816
Witam, posiadam akumulatory MXJO 18650, używane na sprzęcie Vzone eMask. Tydzień temu wyjąłem akumulatory z boxa, do dziś jedna z nich ma bardzo charakterystyczny zapach. Myślicie, że mogą byc w jakiś sposób uszkodzone?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1878818
Aparat z komórki ukradli?
Nikt tu jeszcze z fetyszem wąchania akusów nie pisał. Niesprawne utylizujemy bez wąchania.
Już sama nazwa MXJO przypomina mi moje ulubione Baldogi z Allegro. :lol:
By pestekhq
#1878820
Moim zdaniem ocenienianie tych akumulatorów po samej nazwie jest idiotyczne, używam ogniw z tej firmy od Ok. Roku i nie było z nimi, żadnych problemów. Wizualnie wyglądają dobrze, lecz niepokoi mnie jedynie zapach, z którym wcześniej się nie spotkałem;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1878821
Specjalistom od ogniw nie wchodzę w paradę. Używaj dalej. Gdybyś dalej miał pytania to wpadnij z fotką tych ogniw.
By pestekhq
#1878827
Nie uważam się za specjalistę od ogniw, ale tez nie porównam ich do szrotu, bo nie nigdy nie miałem z nimi jakichkolwiek problemów. Zaraz wyślę dokładne zdjęcie akumulatorów.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1878832
W testach te akusy nieźle wypadają. Nigdzie nie widać by elektrolit wylał, co niekiedy się zdarza. Faktycznie nieciekawie ten wżer czarny wygląda. Jednak by stwierdzić cokolwiek to trzeba wymienić koszulkę/i. Przed założeniem nowej koszulki miejsce czarne wyczyścić i poddać oględzinom czy tamtędy elektrolit nie wycieka.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.