EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By iKrejzol
#1878803
Witam mam problem z znalezieniem atomizera do 234W IJOY Captain PD270 TC BOX MOD - 6000mAh
Z góry dzięki :wink:
By dwagiel
#1878806
kangaroo pisze:10 osób poda 10 różnych propozycji. Pomoże Ci to jakoś?
Tylko z tego co widać, każdy z dziesięciu w innym temacie.

Wysłane z mojego SGS-9
Awatar użytkownika
By DasNiko
#1879168
Ja od siebie mogę polecić z całego serca te cztery atomizery:

    Digiflavor Mesh PRO RDA - jest to najlepszy, moim zdaniem atomizer pod względem oddawania smaku. Nigdy nie znalazłem lepszego. Zamiast bawić się w kręcenie grzałek z drutu, zawijasz siateczkę w taki "łuk"


    GeekVape Ammit RTA - drugi, po Mesh PRO atomizer, który słynie z najlepszego oddawania smaku; występuje w wersji Single Coil i Dual Coil


    Trzecim parownikiem, który Ci pokażę, jest iJoy Limitless XL - jest to najlepsze RDTA pod względem smaku. Ceną nie odstrasza, smak oddaje dobrze; nie wiem, co jeszcze dodać :P


    I na koniec iJoy Combo RDTA II - połączenie drippera i tanka, którego rezultat mamy poniżej. Dwie grzałki, z których smak jest również dobry, do tego niska cena




Mesh PRO służy mi już od pół roku na mojej Tesli 220W i nie znalazłem lepszego atomizera, póki co, z całego serca polecam :)
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1879205
DasNiko pisze:Digiflavor Mesh PRO RDA - jest to najlepszy, moim zdaniem atomizer pod względem oddawania smaku. Nigdy nie znalazłem lepszego. Zamiast bawić się w kręcenie grzałek z drutu, zawijasz siateczkę w taki "łuk"[/list]

Nie pisz takich rzeczy, jeśli mało mało parowników testowałeś. :zakrecony
Siatka jest dobra, ale jako nośnik.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1880100
DasNiko pisze:Wypisałem tylko te godne uwagi :P

Czyli cała reszta, o której nie wspomniałeś, to po prostu niegodne uwagi zapychacze rynku?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1880124
iKrejzol pisze:Witam mam problem z znalezieniem atomizera do 234W IJOY Captain PD270 TC BOX MOD - 6000mAh
Z góry dzięki :wink:


Sprecyzuj pytanie czego oczekujesz od atomizera, wtedy będzie trochę łatwiej.
By makojunior
#1880136
Po pierwsze:
Wolisz kręcić grzałki czy kupić gotowe w sklepie?
Po drugie:
Jakiej pojemności zbiornika oczekujesz?
Po trzecie:
Jaką chcesz mieć średnice/wysokość atomizera?
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.