EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Kiecio
#1876110
Witam, nie gniewajcie się, że zakładam kolejny taki temat, ale nie mogę się zdecydować jakie akumulatory kupić do mojego X-Priva. Szukałem w szukajce, tu w dziale, myślę, że Sony VTC6 w zupełności wystarczy, może ktoś ma inną propozycję, najlepiej jakaś osoba która również X-Priva posiada.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1876138
Kiecio pisze: a do tego jakaś ładowarka czy ładować przez moda?

Jeżeli zależy ci na długim działaniu boxa i akusów, to tylko ładowarka. Ważne, żeby była mikroprocesorowa.
Awatar użytkownika
By Kiecio
#1876195
Dobra, szybka magiczna wigilijna sztuczka i już jestem w posiadaniu 4 sztuk VTC5A 35A, żeby zamknąć temat chciałbym zapytać jeszcze odnośnie ładowarki, a mianowicie czy kupie taką za 40-50zl z wysyłką? Nie musi mieć cudów, LCD i innych bajerów, byleby podawała właściwy prąd i odcięła go po skończonym ładowaniu
By Krasnal45
#1876247
A co tu jest do tłumaczenia? W danej chwili ładujesz tylko jeden akumulator. Optymalnie jest mieć ładowarkę na dwa, przy boxie na więcej niż jeden akumulator, na cztery.
Awatar użytkownika
By Kiecio
#1876256
tak sie właśnie domyślałem, ale nie chciałem ewentualnie palnąć głupoty. W takim razie zamawiam XTAR MC2 PLUS. Dzięki wszystkim za pomoc
By luk866
#1882958
Witam mam pytanko mam smoka V8 baterie mam 18650/ 3000am ale wiadomo chciałoby się żeby dłużej podziałał jak włożę ogniwo z mocą 8800mah będzie ok nic się nie stanie ?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1882959
luk866 pisze:chciałoby się żeby dłużej podziałał jak włożę ogniwo z mocą 8800mah będzie ok nic się nie stanie ?

A skąd takie weźmiesz ?
Do EIN używamy akumulatorów sprawdzonych producentów i ze sprawdzonych źródeł. Są to ogniwa wysokoprądowe i nie ma z nimi żartów.
Odpuść sobie ten szajs.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1882968
bulit73 pisze:
luk866 pisze:chciałoby się żeby dłużej podziałał jak włożę ogniwo z mocą 8800mah będzie ok nic się nie stanie ?

A skąd takie weźmiesz ?
Do EIN używamy akumulatorów sprawdzonych producentów i ze sprawdzonych źródeł. Są to ogniwa wysokoprądowe i nie ma z nimi żartów.
Odpuść sobie ten szajs.

Na aledrogo Baldogi tyle mają. Tego producenta nie da się nie znać. Wystarczy przeczytać opinie o tych akusach.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1883012
luk866 pisze:chciałoby się żeby dłużej podziałał jak włożę ogniwo z mocą 8800mah będzie ok nic się nie stanie ?

Staszek.S pisze:Tylko żeby później nie było że ała, boli, pół twarzy mi brakuje...:(

Musi raz na jakiś czas "wydupcyć" takie ogniwo 8800 czy 14000mAh, inaczej o czym będą trąbcić media jakie to e-papierosy szkodliwe i niebezpieczne. :lol:
By Maskota
#1883015
SuwMar pisze:
luk866 pisze:chciałoby się żeby dłużej podziałał jak włożę ogniwo z mocą 8800mah będzie ok nic się nie stanie ?

Staszek.S pisze:Tylko żeby później nie było że ała, boli, pół twarzy mi brakuje...:(

Musi raz na jakiś czas "wydupcyć" takie ogniwo 8800 czy 14000mAh, inaczej o czym będą trąbcić media jakie to e-papierosy szkodliwe i niebezpieczne.

Niektórzy muszę też na własnej skórze przekonać się że na tym forum nie siedzą cebulaki którzy tylko wydają majątek na sprzęt i śmieją się ze smoków ajdzastów itp. A doradzanie żeby unikać takich wynalazków jest w dobrej wierze

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.