EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Grabs
#1874946
Witam,
Od kilku dni mam problem z wylotami powietrza w górze TFV 12 Baby Prince. Mianowicie nie mogę ich przesunąć aby zamknąć dopływ powietrza. Próbowałem przekręcić na siłę albo kombinerkami ale nic nie dało rady. Najprawdopodobniej podczas nalewania liqidu spłynęło parę kropel i zakleiło air flowy. Dodam że wyloty są otwarte na max. Może ktoś z was miał podobny problem? Będę wdzięczny za każdą pomoc ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874949
A nie było tak czasem od kupna?
By Krasnal45
#1874950
A jakiej niby pomocy oczekujesz? Że ktoś siłą woli przez internetowe łacze Ci to przekręci???
Pragnę nadmienić, że parownik co pewien czas należy rozebrać na czynniki pierwsze i dokładnie wyczyścić. Nie będzie wtedy niespodzianek...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874952
@Krasnal45 bardziej się pyta czy już ktoś tak miał z ukierunkowaniem na smocze plemię. Odpowiedź jest oczywista. Każdego to dotknęło w tej czy innej formie. Myć i konserwować a nie tylko zalewać. Jak nie pomoże reklamować do skutku.
By Grabs
#1874956
PucH2 pisze:A nie było tak czasem od kupna?

Nie, sprzęt kupiłem jakiś miesiąc temu, A problemy zaczęły się kilka dni temu
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874958
Jakiś syfiasty płyn używasz, bo normalnym w takim czasie to tylko jeszcze chińczykiem zalatuje a nie takie numery.
By Grabs
#1874959
PucH2 pisze:@Krasnal45 bardziej się pyta czy już ktoś tak miał z ukierunkowaniem na smocze plemię. Odpowiedź jest oczywista. Każdego to dotknęło w tej czy innej formie. Myć i konserwować a nie tylko zalewać. Jak nie pomoże reklamować do skutku.


Robię tak jak mówisz: górę przemywam co tydzień, ale jak z air flowami? Mycie nic nie dało, bo się "zablokowały". A co do reklamacji, to obawiam się że mogą mi jej nie przyjąć bo myślę że to raczej moja wina.
By Grabs
#1874962
PucH2 pisze:Jakiś syfiasty płyn używasz, bo normalnym w takim czasie to tylko jeszcze chińczykiem zalatuje a nie takie numery.

Czyli nic nie da rady zrobić?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874963
Zrobić możesz dużo. Nawet wygrawerować... po umyciu.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1874965
To już zależy od wizji artystycznej i posiadanego skrobaka.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.