EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By fanolci
#1874764
Siemka, mam problem po wymianie grzałki w smok tfv8 baby. Nowa grzałka (ta w zestawie) ma 4 otwory dolotowych do wacików a ta oryginalna miała jeden ale taki dookoła grzałki. Problem polega na tym, że po wymianie, trzeba mocniej się zaciągać oraz dużo większe napięcie ustawić, żeby cokolwiek poczuć, pomimo tego, że dymu jest dużo. Smaku nie czuć wcale. Wcześniej miałem ustawione 20-30W i było elegancko, czuć smak, buszek fajny, a teraz smaku nie czuć wcale, dymu dużo ale nic nie czuć. Co mogłem zrobić nie tak? Nie wiem jakich więcej szczegółów potrzebujecie, żeby udzielić jakiejkolwiek pomocy.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1874822
d1roman pisze:Co to jest skroplona woda xD?- czy to coś w rodzaju wody oligoceńskiej?

Trochę wstyd nie wiedzieć. To podstawowy składnik zaawansowanych chmurojebnych liquidów. Uzyskany po raz pierwszy przez Oppenheimera w Los Alamos.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1874824
E-Styx pisze:
d1roman pisze:Co to jest skroplona woda xD?- czy to coś w rodzaju wody oligoceńskiej?

Trochę wstyd nie wiedzieć. To podstawowy składnik zaawansowanych chmurojebnych liquidów. Uzyskany po raz pierwszy przez Oppenheimera w Los Alamos.

Misiu,- to żart czy szukasz zaczepki?
Wstyd to tchórzostwo, aby nie przyznać się publicznie ile ma się lat, a tym gimbazjalnym językiem możesz mówić do równych intelektem i inteligencją sobie. :D
p.s. Sorry- ale mam chyba ostatnio ostre uczulenie na idiotów i gimbazę. :D
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1874827
@d1roman
Nie widziałem nigdzie w regulaminie wymogu podawania daty urodzin. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Wybacz jednocześnie, że - niegodny - śmiałem odezwać się do persony o tak wybitnym poziomie "intelektu i inteligencji". (sic!) Operującej na dodatek tak wyszukanym językiem, że Pan Miodek się rumieni.
Awatar użytkownika
By d1roman
#1874828
E-Styx pisze:@d1roman
Nie widziałem nigdzie w regulaminie wymogu podawania daty urodzin. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Wybacz jednocześnie, że - niegodny - śmiałem odezwać się do persony o tak wybitnym poziomie "intelektu i inteligencji". (sic!) Operującej na dodatek tak wyszukanym językiem, że Pan Miodek się rumieni.

:kulam :kulam :kulam

E-Styx pisze:
d1roman pisze:Co to jest skroplona woda xD?- czy to coś w rodzaju wody oligoceńskiej?

Trochę wstyd nie wiedzieć. To podstawowy składnik zaawansowanych chmurojebnych liquidów. Uzyskany po raz pierwszy przez Oppenheimera w Los Alamos.

Maskota pisze:To była raczej uszczypliwość w strone autora

Tutaj zacytowano mnie, a nie autora.
By fanolci
#1874834
Jejku czepiacie się. W roli wyjaśnienia, pierwsze primo, mam 22 lata, drugie primo, skroplona para wodna, pisałem na niezłej bombce także nie ma potrzeby łapania za słówka, i po trzecie, na maksymalnej mocy również słabo czuć smak. Generalnie nie jest to żaden problem, bo głównie palę bezsmakowy ale wolę się zapytać, bo może coś zje...psułem.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1874837
Maskota pisze: Ale moge sie mylić

Brak pomyłek. Intencję odczytałeś jak najbardziej poprawnie.
By fanolci
#1874858
Mam wrażenie, że rozmawiam ze śmieszkami z pierwszej klasy zawodówki, którzy szczycą się, że nie są już gimbazą. Palę głównie bezsmakowy, bo tak mi się podoba ale jak wlałem smakowego a go nie czuć, to raczej jest coś nie tak, mam rację? Po to tu piszę i wymagam odpowiedzi na ten temat albo jej brak. Komentarze typu pana powyżej proszę zostawić sobie dla swoich kolegów, bo robi się to trochę żałosne.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874863
E-Styx pisze:@d1roman
Nie widziałem nigdzie w regulaminie wymogu podawania daty urodzin. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Ale zapewne widziałeś, że jest to forum dla osób pełnoletnich, więc raczej wymagane jest uzupełnienie tego pola :wink:

fanolci pisze: wymagam odpowiedzi na ten temat albo jej brak

A my wymagamy, byś pisał sensownie i nie mieszał.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1874871
bulit73 pisze:Ale zapewne widziałeś, że jest to forum dla osób pełnoletnich, więc raczej wymagane jest uzupełnienie tego pola :wink:

W regulaminie nie ma miejsca na "raczej". Albo coś jest wymagane, albo nie. Wymagana jest pełnoletniość i ten wymóg spełniam. Zakładam, że inni userzy rejestrując się - również. Czy mają lat 20 czy 80 - nie śledzę i nie obchodzi mnie. Interesuje mnie jedynie co mają do powiedzenia i w jaki sposób się do siebie zwracają.

Jeśli powstanie oficjalny wymóg podania jakichś szczegółowych danych osobowych, to albo je podam, albo - jeśli mi się to nie spodoba - zrezygnuję. Na tę chwilę zasady są jasno określone.

Jeśli jednak ma to tak istotne znaczenie, jestem z wcześniejszego rocznika niż 73. Przepraszam za OT, ale wypadało odpisać.
By Krasnal45
#1874872
@E-Styx
Nie fochaj się, ale sam widzisz co się ostatnimi czasy na trawniku dzieje, a co poniektórzy starzy userzy, mając jeszcze w pamięci "stare dobre czasy" są szczególnie wyczuleni na nielegalną gimbazę, idiotyczne wpisy i jeszcze bardziej idiotyczne pytania. Co do profilu, pewnie sam zauważyłeś, że większość tych właśnie starych trawnikowców nie ma jakoś problemu z jego wypełnieniem. Ja na przykład lubię wiedzieć z kim mam rozmawiać i skąd ten ktoś jest. To tylko tyle i aż tyle :beer:
Ostatnio zmieniony 15 gru 2018, 14:53 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
By Maskota
#1874873
fanolci pisze:Mam wrażenie, że rozmawiam ze śmieszkami z pierwszej klasy zawodówki, którzy szczycą się, że nie są już gimbazą. Palę głównie bezsmakowy, bo tak mi się podoba ale jak wlałem smakowego a go nie czuć, to raczej jest coś nie tak, mam rację? Po to tu piszę i wymagam odpowiedzi na ten temat albo jej brak. Komentarze typu pana powyżej proszę zostawić sobie dla swoich kolegów, bo robi się to trochę żałosne.


To przestań palić i zacznij wapować ;-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874888
E-Styx pisze: Przepraszam za OT, ale wypadało odpisać.

Dorabiasz jako radca prawny? Może napisz streszczenie dla gimbazy, co mają nam odpisywać gdy próbujemy ich wyłapać.
By Baryua
#1874900
Drodzy użytkownicy, apeluję o zakopanie topora wojennego. Czytając takie wątki, mimo początkowego rozbawienia, robi się smutno w duchu. Przepaści międzypokoleniowej zasypać nie zdołamy, ale spróbujmy chociaż ten toporek...
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1874930
No pięknie, sobota.
Użytkownik fanolci na własną, dość wyraźną prośbę otrzymał bana, ale z tego co czytam więcej ich tu dziś powinno polecieć.
Zęby aż bolą gdy się czyta tak pomocne i przyjacielskie posty.
Naprawdę tak ciężko sobie czasami odpuścić? Eh...

Wątek zamykam, nie ma potrzeby jego kontynuacji.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.