EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874863
E-Styx pisze:@d1roman
Nie widziałem nigdzie w regulaminie wymogu podawania daty urodzin. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Ale zapewne widziałeś, że jest to forum dla osób pełnoletnich, więc raczej wymagane jest uzupełnienie tego pola :wink:

fanolci pisze: wymagam odpowiedzi na ten temat albo jej brak

A my wymagamy, byś pisał sensownie i nie mieszał.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1874871
bulit73 pisze:Ale zapewne widziałeś, że jest to forum dla osób pełnoletnich, więc raczej wymagane jest uzupełnienie tego pola :wink:

W regulaminie nie ma miejsca na "raczej". Albo coś jest wymagane, albo nie. Wymagana jest pełnoletniość i ten wymóg spełniam. Zakładam, że inni userzy rejestrując się - również. Czy mają lat 20 czy 80 - nie śledzę i nie obchodzi mnie. Interesuje mnie jedynie co mają do powiedzenia i w jaki sposób się do siebie zwracają.

Jeśli powstanie oficjalny wymóg podania jakichś szczegółowych danych osobowych, to albo je podam, albo - jeśli mi się to nie spodoba - zrezygnuję. Na tę chwilę zasady są jasno określone.

Jeśli jednak ma to tak istotne znaczenie, jestem z wcześniejszego rocznika niż 73. Przepraszam za OT, ale wypadało odpisać.
By Krasnal45
#1874872
@E-Styx
Nie fochaj się, ale sam widzisz co się ostatnimi czasy na trawniku dzieje, a co poniektórzy starzy userzy, mając jeszcze w pamięci "stare dobre czasy" są szczególnie wyczuleni na nielegalną gimbazę, idiotyczne wpisy i jeszcze bardziej idiotyczne pytania. Co do profilu, pewnie sam zauważyłeś, że większość tych właśnie starych trawnikowców nie ma jakoś problemu z jego wypełnieniem. Ja na przykład lubię wiedzieć z kim mam rozmawiać i skąd ten ktoś jest. To tylko tyle i aż tyle :beer:
Ostatnio zmieniony 15 gru 2018, 14:53 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
By Maskota
#1874873
fanolci pisze:Mam wrażenie, że rozmawiam ze śmieszkami z pierwszej klasy zawodówki, którzy szczycą się, że nie są już gimbazą. Palę głównie bezsmakowy, bo tak mi się podoba ale jak wlałem smakowego a go nie czuć, to raczej jest coś nie tak, mam rację? Po to tu piszę i wymagam odpowiedzi na ten temat albo jej brak. Komentarze typu pana powyżej proszę zostawić sobie dla swoich kolegów, bo robi się to trochę żałosne.


To przestań palić i zacznij wapować ;-)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874888
E-Styx pisze: Przepraszam za OT, ale wypadało odpisać.

Dorabiasz jako radca prawny? Może napisz streszczenie dla gimbazy, co mają nam odpisywać gdy próbujemy ich wyłapać.
By Baryua
#1874900
Drodzy użytkownicy, apeluję o zakopanie topora wojennego. Czytając takie wątki, mimo początkowego rozbawienia, robi się smutno w duchu. Przepaści międzypokoleniowej zasypać nie zdołamy, ale spróbujmy chociaż ten toporek...
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1874930
No pięknie, sobota.
Użytkownik fanolci na własną, dość wyraźną prośbę otrzymał bana, ale z tego co czytam więcej ich tu dziś powinno polecieć.
Zęby aż bolą gdy się czyta tak pomocne i przyjacielskie posty.
Naprawdę tak ciężko sobie czasami odpuścić? Eh...

Wątek zamykam, nie ma potrzeby jego kontynuacji.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.