EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Alen
#1873808
Witam,
W 2014 miałem pierwsze podejście do e-papierosa ale po pól roku wylądował w szufladzie.

Teraz go wyjąłem - mój atomizer/clearomizer to Kangertech EMOW ale mam tylko jedna grzałkę. Chciałem zakupić nową ale nie mogę ich znaleźć.

Czy coś się zmieniło? W sensie przez te lata grzałki które stosowałem zostały wycofane i powinien zakupić coś innego (w sensie nie cały atomizer, a inna grzałkę).

Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo nie spodziewałem się już takiego problemu na początku powrotu do e-papierosa.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873812
Marne szanse, że znajdziesz grzałki, więc nastaw się na konieczność zakupu nowego zestawu.
2014 to jeszcze era kamienia łupanego i od tego czasu zmieniło się praktycznie wszystko.
Jeśli będziesz potrzebował z tym pomocy - pisz, doradzimy.
Awatar użytkownika
By erbis
#1873824
Takie grzałki kupisz bez problemu w e-dymie - szukaj "Wymienna grzałka KangerTech Protank Dual Coil".
By Alen
#1873838
Witam,
Szukałem intensywnie i tak jak kolega pisał - znalazłem je tylko w e-dymie ale są strasznie drogie (pamiętam, że jedna starczała na tydzień).

W związku z czym chyba lepiej wymienić atomizer.

Moja bateria to Eleaf iStick 20W.

W skrócie chciałbym coś sensownego co nie zniweczy mojej kieszeni, będzie dobre, będzie pasować do mojej baterii (żeby nie generować dodatkowych kosztów bo nie jestem pewny czy powrót do e-papierosa się uda, dlatego chciałbym to zrobić jak najmniejszym kosztem) no i grzałki do tego to nie będzie 10 złoty na tydzień (lub nawet nie jak paliłem więcej).
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By erbis
#1873937
Nie przesadzaj - 10 złotych na tydzień to dużo? Ile wydawałeś dziennie na zwykłe śmierdziele?
By Alen
#1874209
Witam,
Chyba tak właśnie zrobię - w sensie zaopatrzę się w nie na aliexpress.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By bulit73
#1874211
Alen pisze:Chyba tak właśnie zrobię - w sensie zaopatrzę się w nie na aliexpress.

Istnieje możliwość zatrzymania przez UC :wink: Poszukaj na forum i poczytaj o zakazie sprzedaży transgranicznej, produktów EIN.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.