EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ewa Pe
#1871699
Dzisiaj zakupiłam ten mod i atomizer. W kolorach tęczy oba elementy :3
Zabrakło mi na akumulator 18650, ale to da radę dokupić później. Co o tym sądzicie? Macie dla mnie jakieś porady, wskazówki czy coś takiego? :) Także krytyki chętnie wysłucham.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1871700
Ewa Pe pisze:Dzisiaj zakupiłam ten mod i atomizer. W kolorach tęczy oba elementy :3
Zabrakło mi na akumulator 18650, ale to da radę dokupić później. Co o tym sądzicie? Macie dla mnie jakieś porady, wskazówki czy coś takiego? :) Także krytyki chętnie wysłucham.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Jak na razie dokup akumulator. :D
By Ewa Pe
#1871704
SuwMar pisze:
Ewa Pe pisze:Dzisiaj zakupiłam ten mod i atomizer. W kolorach tęczy oba elementy :3
Zabrakło mi na akumulator 18650, ale to da radę dokupić później. Co o tym sądzicie? Macie dla mnie jakieś porady, wskazówki czy coś takiego? :) Także krytyki chętnie wysłucham.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Jak na razie dokup akumulator. :D
Zobaczę, czy w moim lokalnym tytoniowcu mają to kupię ze 2 na wypadek gdyby jeden sié zepsuł. Nie mamy trafiki, a w tytoniowcu nie ma modów na sprzedaż.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Ewa Pe
#1872447
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Mogę zwykłà watę założyć czy muszę osobno kupić gdzieś?

Ewa Pe pisze:Jak włożyć klapkę od baterii spowrotem na miejsce? Mam z tym wielki problem

Masz lat 14, czy 80?
22. Z klapką problem już rozwiązałam. Wata mnie tylko martwi.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Ewa Pe
#1872449
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Mogę zwykłà watę założyć czy muszę osobno kupić gdzieś?

Ewa Pe pisze:Wata mnie tylko martwi.

Ewa Pe pisze:22.

To z podpaski wytnij.
To tak na serio? Czy się zgrywasz? Ja dziš nie ogarniam.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1872453
Oby podpaska była klasy Premium i miała 100% bawełny :lol:
By Ewa Pe
#1872460
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Spłukana jestem

Może masz kota perskiego? Z niego futro się też nadaje.
Proszę, nie żartujcie sobie ze mnie. Proszę.

Kupiłam muji na e-dym.pl skąd mam swojà teslę i kylin. Od kilku dni u mnie wielki nieogar, bo mam co wieczór gorączkę i boli mnie gardło

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1872475
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Spłukana jestem

Może masz kota perskiego? Z niego futro się też nadaje. :lol:


tylko perskie sie nadają ? bo jak nie to moj najmniej przydatny domownik właśnie zyskał odrobinę walorów przydatności po za spaniem i jedzeniem no i napier*%^*&^ w nocy i rano zeby go wypuścić ;p
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873067
Nie wiem jakie masz grzałki. Wydaje mi się, że to kwestia tego, że masz kupę żelastwa. A rozgrzać jakoś się musi. Opcjonalnie dajesz za dużą moc na grzałkę.
Kylina nie miałem (a na zdjęciach kontroli liquidu nie widzę), więc strzelam na ślepo, że za mało waty/źle ułożona. Ale tu lepiej podpowie któryś z kolegów.
By Ewa Pe
#1873073
Grzałka sub omowa, kanthalowa, oczywiście clapton, a dałam 0.28 watów. Może rzeczywiście wina waty... Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873080
Ewa Pe pisze:dałam 0.28 watów

Albo 28 watów, albo 0.28 oma.
Ewa Pe pisze:Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

:D
Że tak powiem, wszyscy mamy grzałki mniejsze od literatki. Obejrzyj na "jutube" jak to powinno być zrobione. Filmów z watowania Kylina powinno być sporo, to popularny parownik.
By Ewa Pe
#1873083
Cinmar pisze:
Ewa Pe pisze:dałam 0.28 watów

Albo 28 watów, albo 0.28 oma.
Ewa Pe pisze:Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

:D
Że tak powiem, wszyscy mamy grzałki mniejsze od literatki. Obejrzyj na "jutube" jak to powinno być zrobione. Filmów z watowania Kylina powinno być sporo, to popularny parownik.
Zmieniłam na 28 watów i chmura jest lepsza. dziękuję! Jak będę w większym mieście przejazdem to dam sobie zainstalować tytanową grzałkę i więcej waty. Teraz mi już nie pluje.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1873100
W Twoim parowniku grzałka powinna być w równych odstępach do otworów podających powietrze - czyli zamocowana prosto, bez żadnych ukosów. Jeśli zaś chodzi o ułożenie w nim waty to najpopularniejszą metodą jest włożenie jej w kanały i przycięcie mniej więcej na wysokości połowy śrubki, tak, aby po skręceniu parownika nie wystawała z kanałów na zewnątrz. Wyprostuj grzałkę i spróbuj założyć watę w opisany sposób.
By Ewa Pe
#1873119
Kiedyś kupię. Teraz muszę się zadowolić tym, co mam. Chińskie baterie mnie wpieniają, poza tym nie majà płaskich końcówek a słyszałam z reddit że muszą. Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Ewa Pe
#1873269
Wyszłam na 2 godziny na 2 stopnie na plusie i opór w omach mi się przestawił na powyżej 1. Wtf? Jestem już w domu, tesla się rozgrzała ale opór nadal taki sam...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.