EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Ewa Pe
#1872460
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Spłukana jestem

Może masz kota perskiego? Z niego futro się też nadaje.
Proszę, nie żartujcie sobie ze mnie. Proszę.

Kupiłam muji na e-dym.pl skąd mam swojà teslę i kylin. Od kilku dni u mnie wielki nieogar, bo mam co wieczór gorączkę i boli mnie gardło

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Piottrr
#1872475
d1roman pisze:
Ewa Pe pisze:Spłukana jestem

Może masz kota perskiego? Z niego futro się też nadaje. :lol:


tylko perskie sie nadają ? bo jak nie to moj najmniej przydatny domownik właśnie zyskał odrobinę walorów przydatności po za spaniem i jedzeniem no i napier*%^*&^ w nocy i rano zeby go wypuścić ;p
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873067
Nie wiem jakie masz grzałki. Wydaje mi się, że to kwestia tego, że masz kupę żelastwa. A rozgrzać jakoś się musi. Opcjonalnie dajesz za dużą moc na grzałkę.
Kylina nie miałem (a na zdjęciach kontroli liquidu nie widzę), więc strzelam na ślepo, że za mało waty/źle ułożona. Ale tu lepiej podpowie któryś z kolegów.
By Ewa Pe
#1873073
Grzałka sub omowa, kanthalowa, oczywiście clapton, a dałam 0.28 watów. Może rzeczywiście wina waty... Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1873080
Ewa Pe pisze:dałam 0.28 watów

Albo 28 watów, albo 0.28 oma.
Ewa Pe pisze:Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

:D
Że tak powiem, wszyscy mamy grzałki mniejsze od literatki. Obejrzyj na "jutube" jak to powinno być zrobione. Filmów z watowania Kylina powinno być sporo, to popularny parownik.
By Ewa Pe
#1873083
Cinmar pisze:
Ewa Pe pisze:dałam 0.28 watów

Albo 28 watów, albo 0.28 oma.
Ewa Pe pisze:Nie umiałam wpakować dużo waty. Mam ciasną grzałkę że tak powiem

:D
Że tak powiem, wszyscy mamy grzałki mniejsze od literatki. Obejrzyj na "jutube" jak to powinno być zrobione. Filmów z watowania Kylina powinno być sporo, to popularny parownik.
Zmieniłam na 28 watów i chmura jest lepsza. dziękuję! Jak będę w większym mieście przejazdem to dam sobie zainstalować tytanową grzałkę i więcej waty. Teraz mi już nie pluje.

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1873100
W Twoim parowniku grzałka powinna być w równych odstępach do otworów podających powietrze - czyli zamocowana prosto, bez żadnych ukosów. Jeśli zaś chodzi o ułożenie w nim waty to najpopularniejszą metodą jest włożenie jej w kanały i przycięcie mniej więcej na wysokości połowy śrubki, tak, aby po skręceniu parownika nie wystawała z kanałów na zewnątrz. Wyprostuj grzałkę i spróbuj założyć watę w opisany sposób.
By Ewa Pe
#1873119
Kiedyś kupię. Teraz muszę się zadowolić tym, co mam. Chińskie baterie mnie wpieniają, poza tym nie majà płaskich końcówek a słyszałam z reddit że muszą. Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Ewa Pe
#1873269
Wyszłam na 2 godziny na 2 stopnie na plusie i opór w omach mi się przestawił na powyżej 1. Wtf? Jestem już w domu, tesla się rozgrzała ale opór nadal taki sam...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873272
Ewa Pe pisze: opór w omach mi się przestawił na powyżej 1.

A ile miałaś przed wyjściem?
By Ewa Pe
#1873274
Już mi się naprawiło, ale przed wyjściem miałam 0,30 ileś a po wyjściu na 1,5h nie zdążyłam rozgrzać tylko musiałam wyjšć do mamy bo wröciła z pracy i chciała mi coś kupić do jedzenia i po spacerze miałam nadal poniżej 1 oma, potem w domu zrobił sie powyżej. Teraz jest 0,62 i jest ok

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kangaroo
#1873278
Ewa Pe pisze:To jednak będę musiała zbierać na watę muji :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka



Ewa Pe pisze: Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Skąd miałaś pieniądze na tesle i kylina skoro Cię nie stać ani na ogniwa, nie mówiąc już o wacie? :roll:
By Ewa Pe
#1873279
kangaroo pisze:
Ewa Pe pisze:To jednak będę musiała zbierać na watę muji :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka



Ewa Pe pisze: Nie stać mnie na dobre stabilne baterie... :'(

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka


Skąd miałaś pieniądze na tesle i kylina skoro Cię nie stać ani na ogniwa, nie mówiąc już o wacie? :roll:
Wyżebrałam od starszych, szczerze mówiąc, od mamy bo miała pierwszego wypłatę to na mikołajki dostałam, że tak powiem. Watę mam już ale ogniwa kupię jak sama będę miała pieniądze...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1873283
Z czego sie śmiać, każdy z nas tutaj ma jakieś zaburzenia jedni psychiczne drudzy snu, jeszcze inni w oddawaniu moczu jak to mówią nie ma ludzi zdrowych, są tylko nie diagnozowani

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873284
Ewa Pe pisze:Wstyd mi o tym mówić, żyję z zasiłku... :'((( u rodziców... Mam zaburzenia mentalne i rentę socjalną. Śmiejcie się ile chcecie, dalej.

Nie bierz tego do siebie, osobiście. My tak mamy :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873292
Ewa Pe pisze:
xan pisze:A ogniwo po paru zaciagnieciach? Na ilu W wapujesz i jakie masz ogniwo ?
Jakieś chińskie...

Ale na jakiej mocy wapujesz?
By Krasnal45
#1873293
Ewa Pe pisze:
xan pisze:A ogniwo po paru zaciagnieciach? Na ilu W wapujesz i jakie masz ogniwo ?
Jakieś chińskie...

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka

Radziłbym Ci przestać go używać i oddać do punktu utylizacji.
By Ewa Pe
#1873299
bulit73 pisze:
Ewa Pe pisze:
xan pisze:A ogniwo po paru zaciagnieciach? Na ilu W wapujesz i jakie masz ogniwo ?
Jakieś chińskie...

Ale na jakiej mocy wapujesz?
Próbuję naprzemiennie 43 albo 28 w

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873302
A możesz wrzucić zdjęcie tego akumulatora?
By Maskota
#1873306
5800mAh niezła ściema

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Zapożyczone z innego forum;
Pierwszy test to rozładowanie ogniw stałym prądem o wartości 1A do napięcia 3V.

Ultrafire z napięciem początkowym 3,99V osiągnęło 610mAh
Ostatnio zmieniony 05 gru 2018, 22:05 przez Maskota, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1873307
Maskota pisze:5800mAh niezła ściema


To jest najmniej ważne, realnie mają 2000mAh. Nigdzie nie mogę jednak znaleźć maksymalnego prądu ale obawiam się, że nie jest za duży.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.