EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Ewa Pe
#1871532
Zakupiłam dziś z tej firmy lq o smakach smoczego owocu (dragonfruit) i kremowej truskawki. Pachną prześlicznie a moc mają 18%, co sądzicie o tej firmie?

Wysłane z mojego Szajsunga Galaxy A7 2018 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By heosyam
#1872241
Szczerze jeśli chodzi o smaki z tej firmy to nic wyróżniającego się na rynku.
O wiele bardziej poleciłbym premixy z linii Hipzz Frezz albo Tales of Japan CHERRY BLOSSOM.
Oba te premixy nie są o wiele droższe od liquidu z PinkyVape, a posiadają o wiele lepszy smak jak i pojemność.
By Goth66
#1925230
Wiem, że odkopuje temat, ale jestem fanem ich liquidów (możecie się smiać, ale smaczniejszych gotowcy nigdy nie znalazlem, nawet w tych od dillonsa). Prowadzę "dzienniczek vapera" gdzie umieszczam swoje opinie o ich liquidach (mogę wrzucić jeśli kogokolwiek to interesuje), i przypomniałem sobie o pewnej tytoniówce od nich, która była po prostu wysmienita, pachniała i smakowała jak ciasto, ale nie mogę znaleźć która to była, ponieważ mają kilka tytoniowych.

Dzisiaj zakupiłem od nich tytoniówkę szmugler, i aromat się nawet zgadza, też pachnie jak ciasto, natomiast tego aromatu jest tam zdecydowanie za mało. Ledwo wyczuwalny przy wąchaniu, a zalany na drippera daje wrażenie palenia samej bazy nikotynowej, ewentualnie bazy z odrobińcią aromatu. Moje pytanie brzmi następująco, - jakaś pechowa partia? próbowaliscie tego smaku od nich? Chętnie też bym się dowiedział, czy ich liquid "Blue Cobra" rzeczywiście smakuje jak aromat heisenberg. Pozdrawiam.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.