EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Rezams
#1870752
Witam, :bry
O świecie e-papierosów słyszałem już kilka lat temu, ów nie zyskał u mnie zbyt wielkiego zainteresowania, aż do jakiś 2 tygodni temu. Przewertowałem jutuby ale tam wszystkie produkty recenzowane są przesłodzone i to widać / aż kuje po oczach. "Fejsuka" celowo pominę, gimnazjalna inżynieria mnie przeraża...
Późno ale dotarłem na to forum, jakieś 2 dni temu. Ogrom wiedzy. Jestem w szoku że, temat jest nie banalny.
Do rzeczy:
Mam zamiar rzucić palenie i zacząć wapować. Zdecydowałem że, będzie to dtl. Miałem okazje spróbować tego rodzaju zaciągania, pierwszy "buch" chciał mnie udusić, później było już spoko. Na początek coś na jedną grzałeczkę, postawiłem na Ammita 25 single żeby nie szaleć. I tu nie ma co dyskutować, ponieważ co osoba to opinia i o gustach się nie dyskutuje. 20- 25W grzałka z pomocą kalkulatora myślę ogarnę i będzie w porządku *CZAJNICZEK*
Gorzej z zasilaniem moi drodzy, coś budżetowego bym chciał. Zupełnie się nie znam na co patrzeć . Każdy box który przewertowałem miał w prawdzie bliźniacze funkcje. tc / bypass/ tcr/ vw/ ni / ti /ss, każdy posiadał moc do 200 w, każdy ma wyświetlacz guziki itp :zakrecony Wybrałem wiec sugerując się ceną i wyglądem. Wiadomo najlepiej wybrać coś z pułki premium za 400 -700 zł na elektronice Yishi czy DNA ale myślę że, to nie czas na produkty premium dla mnie.
Moje kryterium to 2 ogniwa, wygląd i do 200zł, także wybrałem :
-Tesla WYE II 215W TC Box MOD
-Lost Vape Modefined Sirius
-IJOY EXO PD270 207W 20700
Co wybrać z tych trzech ? To jedna półka i sugerować się wyglądem ? A może posiada ktoś wiedzę techniczną i doradzi co niecoś .
Ogniwa wybrałem vtc5, ładowarkę ogarnę za miesiąc.
To chyba tyle...
Proszę nie bić i Pozdrawiam ! *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1870755
Tak króciutko:
Rezams pisze:Ogniwa wybrałem vtc5, ładowarkę ogarnę za miesiąc.


Ładowarkę najlepiej ogarnij teraz (wybrałeś boxy na 2 ogniwa), wskazane jest również 4 ogniwa, 2 w modzie, 2 w ładowarce.
Co do wyboru zasilania, chociaż nie jestem zwolennikiem modów na 2 aku (po prostu nie potrzebuje takiego zapasu mocy) zainteresował bym się Teslą lub jakimś Asmodusem.
Tutaj niech się ktoś wypowie bardziej obeznany w temacie.
By Rezams
#1870757
SuwMar pisze:Tak króciutko:
Rezams pisze:Ogniwa wybrałem vtc5, ładowarkę ogarnę za miesiąc.


Ładowarkę najlepiej ogarnij teraz (wybrałeś boxy na 2 ogniwa), wskazane jest również 4 ogniwa, 2 w modzie, 2 w ładowarce.

Box nie wyrówna samodzielnie ? Tego nigdzie nie doczytałem... Mam znajomego z modelarską to jednorazowo mi naładuje, chyba po takim zabiegu ogniwa nie będą się rozjeżdżać w boxie ?
By Maskota
#1870759
Na e dymie najprostsza lafowarka kosztuje 20pare zl. Na poczatek Ci wystarczy

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1870787
Dym powoli wycofuje się z Siriusów.
Z informacji od kumpla tam pracującego, częściej wracają na reklamację, niż nie.
WYE to fajne i przyjemne mody, ale "dwójkę" chyba bym odpuścił. WYE 200W bardziej do mnie przemawia.
IJOY ma w tym przedziale cenowym najsłabsze mody.
By Rezams
#1870865
Czyli ijoy odpada jaki i sirius. Tesla WYE 2 odpuścić ze względu na to że, to nowość?
Nie ma nigdzie opinii . WYE nie podoba mi sie aczkolwiek jeśli nie ma konkurencji to ją wybiorę. A tesla XT mini ? Duża XT ma pochlebne opinie co do jakości wykonania, a mini różni się tylko wielkością i brakiem wsparcia pod większe ogniwa.
Brać tą XT mini?

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870866
Weź pod uwage również wismeca rx2. Bardzo fajne zasilanie i aku solidnie trzyma

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1870873
Nie wiem jak w WYE II, ale w sporej części Tesli siedzi taka sama elektronika. WYE, Punk, XT... To sam wybór opakowania :D
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, 13:54 przez Cinmar, łącznie zmieniany 1 raz.
By luksand
#1870874
Też zastanawiam się na Tesla why pierwsza lub druga generacja. Zrobione z fajnego tworzywa. Miałem kilka modów z aluminium i zawsze odchodzi farba. A z tej Tesli nie ma jak bo to jakiś wysokiej jakości tworzywo. Czy ktoś coś może powiedzieć o drugiej wersji. Na razie cisza w eterze. Za pierwszą przemawia wielkość. Ale te kropki...
Druga widzę że ma lepszy wyswietlacz, może gospodarka bateriami jest lepsza. To że wieksza? Jakoś przeżyje.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
By luksand
#1870875
Maskota pisze:Weź pod uwage również wismeca rx2. Bardzo fajne zasilanie i aku solidnie trzyma

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Rx2 fajny mod ale ta farba nie za ciekawa.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870876
Nie pisz posta pod postem, edytuj dopoki jest taka możliwość. Farba jest dosc wysokiej jakosci, moj ciuchrany juz jakis czas i nawet tys nie ma

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By luksand
#1870877
Może asmodus boost. Podobno lakier o wiele lepszy. Niech wypowiedzą się użytkownicy.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

A jak wygląda farba rx2 przy konektorze od dokręcania parownika?
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, 13:57 przez luksand, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1870878
luksand pisze:Druga widzę że ma lepszy wyswietlacz

Większy, nie znaczy lepszy :D
To kwestia gustu, ja ostatnio lubię minimalizm.
By Maskota
#1870879
Skoro boisz sie o farbe to luknij na naszhm bazarku Hcigar vt75D.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By luksand
#1870880
Maskota pisze:Skoro boisz sie o farbe to luknij na naszhm bazarku Hcigar vt75D.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Obadam go. Z 8 boxow zostały tylko Teslę why.

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1870881
Cinmar pisze:To kwestia gustu, ja ostatnio lubię minimalizm.

Poczekaj, poczekaj, jak do czytania będziesz musiał okulary zakładać :mrgreen:
By ajqju
#1870898
IJOY wcale aż takich złych modów budżetowych nie robi. Miałem kilka w tym 2 capo 100 (jeden na wyjścia drugi na zapas) i nie narzekałem. RX 2 się psują, RX2/3 jeszcze bardziej. Nie wiem jak RX 3gen. którym jestem zainteresowany. Na chwile obecną jestem zadowolony z boxów od Hcigar i nawet wildwolf naprawdę się fajnie sprawuje.
By Maskota
#1870903
Kazde mody sie kiedys popsuja. A co do wismecow to nie slyszalem zeby byly jakos specjalnie awaryjne

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Maskota
#1870913
Aha. No coż kupiłem, nie wiedzialem, oby posłużył jak najdluzej

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Rezams
#1870957
Zamówiłem dziś Teslę XT mini. Zobaczymy jak się będzie sprawować a wymorduje ją zwarciami na grzałce, lądowaniem na twardej podłodze przez dziurawe ręce. Pewnie ją zaleje z kilka razy liquidem przez złą grzałkę. Dostanie wycisk ;p

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
By Rezams
#1872245
luksand pisze:Witam. Jak się sprawuje tesla?

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie Tesla po prostu działa i tyle. Pomijając fakt że, nie znam się na boxach to Tesla jest moim pierwszym e-papierosem jaki posiadam. Ledy działają, guziki działają, wyświetlacz działa, czego chcieć wiecej?;)



Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
By luksand
#1872295
A jak długo trzyma baterie, przy jakim setupie i na ile wapowania starczy (ml)

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.