EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By BlesQ
#1870571
Witam, posiadam atomizer od Smoka (Micro TFV4). Zakupiłem go używanego i mam pytanie czy jest jakakolwiek możliwość przykręcenia top capa? W sensie tam gdzie jest ustnik wlozony to to prawie juz nie jest stabilne i samo juz powoli lata, nie trzeba praktycznie przyciskac zeby zacisnac te zabki. Mozna to jakos przykrecic?
Awatar użytkownika
By hilton1
#1870575
Ewentualnie jak nie masz uszczelek , to zdejmij te stare i nawiń w te rowki 2 - 3 zwoje zwykłej cienkiej nitki i załóż na to , te stare uszczelki.
By BlesQ
#1870590
Nie rozumiem, chyba źle opisałem. Chodzi mi dokładnie o to co na zdjeciu, po podniesieniu za ustnik jest wysoko a od razu po opuszczeniu jest tak ze nie trzeba prawie dociskac, chodzi mi bardziej o jakis sposob zeby to nie bylo tak luzne bo to juz jest tak nisko ze potrafi sie sam z siebie czasem otworzyc po lekkim dotknieciu. Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By hilton1
#1870599
Jest jeszcze jeden sposób , ale to juź ostateczność. Podegnij do góry ten języczek z ruchomej części, albo w dół z części stałej,tak aby po zamknięciu dekla , te języczki się zakleszczały.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.