EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By R3HAB
#1870206
:bry Osuba mam już 2 lata i problem się pojawił niemożliwy do rozwiązania przeze mnie. Próbowałem wielu rzeczy, dmuchanie wnętrza obudowy kompresorem, wyczyściłem go, pin wyczyszczony i wydmuchany, ładowałem 24h i cały czas 0%. Dodam, że jak podłączam ładowarkę to pokazuje na ekraniku, że się niby ładuje ikonka bateryjki, ale cały czas jest to 0%. Kiedy odłączam ładowarkę od USB, ekran gaśnie i nie idzie go nawet włączyć ani zresetować bo nie reaguje na nic. Może problem z elektroniką? Może bateria do wymiany o ile się da? Nie za bardzo znam się na tej całej elektronice co można wymienić, albo co po prostu jak się zepsuje to wywalić i nic z tego nie będzie oprócz atomizera, którego można zostawić. Pomocy :< :roll:
By R3HAB
#1871603
Rozebrałem gnojka wyczyściłem jeszcze raz wydmuchalem troszke przymocowalem wszystko na swoje miejsce poladowalem znowu przez 24h i cyk ocknął się ale bateria starczyła na jakaś godzine chyba + smak słaby +chmura słaba. No cóż, póki co daje sobie z tym spokój. Dzieki za pomoc :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.