EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Pshymke
#1869689
Siemka potrzebuje pomocy z ogarnięciem drippera. Mój zestawik to Tesla WYE 200 + Augvape Druga RDA. Grzałki to gotowce od vandy vape'a - Clapton helix coil 0.3 ohm a wata to chyba z tego co pamiętam kendo vape gold edition. I problem jest taki, że grzałki strzelają i to strasznie. Macie jakieś teorie dlaczego? Zdjęcie podrzucę niedługo jak wrócę do domu i będę miał go w ręce. Póki co próbowałem: Bawienia się wlotami powietrza = zero zmian, różna moc (od 50w do 150w) i zero zmian, zmiana liquidu na inne w tym na gęstą samoróbkę bez dodatku wody nadal bez zmian. Grzałki rozgrzewały się prawidłowo od środka na zewnątrz. Sama wata wg. mnie dobrze ułożona chociaż próbowałem z innymi ilościami i zgadnijcie co. Bez zmian. Naprawdę mam już tego dosyć tym bardziej, że watę i grzałki zmieniałem już kilka razy upewniając się, że wszystko jest dobrze i dalej to samo.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869690
A próbowałeś zmieniać wysokość ułożenia grzałki?
I wrzuć foty.
Awatar użytkownika
By mister67
#1869697
Nie znam tych grzałek ale patrząc po fotkach z netu nie za dużo po prostu tego żelastwa ?
By Pshymke
#1869823
Nie byłem w stanie zrobić lepszego zdjęcia (nawet wata jest mniej zużyta niż wygląda :p) grzałka z tyłu jest lekko krzywa a to z tego powodu, że zdenerwowany już po napisaniu posta próbowałem coś zdziałać i niechcący ją wykrzywiłem ale problem pojawił się już przed tym :v Kupiłem dziś drut spróbuje ukręcić coś swojego i zobaczymy czy coś się zmieni.
Obrazek
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.