EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Tyrciu
#1869600
Witam, w Czwartek zakupiłem grzałkę Strip 0.15 ohma do TFV12 Prince. Przez 2 dni było normalnie, smaczek był fajny, lecz potem nagle mimo pełnego zbiorniczka było czuć spaleniznę, grałka tak jakby się po prostu nie nasączała. Kolega polecił mi abym poprzebijał watę igłą, więc tak też zrobiłem. W sobotę wieczorem coś przykuło moją uwagę(po przebiciu waty całkiem sporo z niej paliłem i nic się nie działo), z airflowów zaczęły wypływać bardzo duże ilości liquidu. Wszystko co wlewałem do zbiorniczka dosłownie w 5 min znajdowało się na zewnątrz przez airflowy. Sprawdzałem wszystkie uszczelki, nic nie powinno przeciekać. Zachowuje się tak jakby w grzałce nie było waty i po prostu liquid sobie spływał w dół. Cały czas zalewam liquidy o tej samej gęstości. Da się temu jakoś zaradzić? Czy grzałka do wymiany?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869609
Tyrciu pisze:Czy grzałka do wymiany?

Taki urok fabrycznych grzałek. Zakładaj następną.
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1869618
bulit73 pisze:Taki urok fabrycznych grzałek. Zakładaj następną.


Różnie to bywa.Równie dobrze może być: "taki urok wapera". Nawet dobrą fabryczną można przecież zajechać praktycznie od ręki, a kiepską jakościowo (umiejętnie użytkowaną) cieszyć się długo.
By Tyrciu
#1869622
lukiboss2 pisze:Nie napisałeś na ilu watach smigasz, ale może przesadzasz?


Posiadam Stick Prince z bypassem. Grzałka jest od 40-100W
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.