EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Maskota
#1885025
Martin Eden pisze:Najłatwiej obarczyć winą innych a nie siebie, eh.
Wystarczy wyjąć kija od szczoty z otworu w którym nie powinień się on znajdować i ogarnąć żarty ;)

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By IDeeJay91
#1887613
Mnie przynajmniej 2-3 razy dziennie nachodzi ochota zajarać kiepa ale jakoś nauczyłem się z tym żyć. Kiedyś przyszedł dzień że nie zajaram już nigdy śmierdziucha i choć ciągnie się to za mną dzień w dzień jak smród po gaciach tak nie zajaram mimo że mi strasznie tego brakuje. Przestałem z tym uczuciem walczyć za to nauczyłem się z nim żyć i polecam to każdemu
Awatar użytkownika
By Grabek902
#1887617
No ja 15 lat stażu na analogach. Od 21 grudnia 2018, zero analogow dwa boxy 3 atomizery. Mało tego od 6mg nikotyny do 0 mg w 3 miesiące w tym 2 tygodnie może więcej plus minus 2 dni na 0 mg nikotyny.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
By Jeffrey
#1894149
mario132 pisze:Nie pale już 4 miesiące. Problem mam z żoną. Dałem jej zestaw całkowicie bezproblemowy -istick pico z merlinem, wlewam najlepsze smaki jakie mam a ona ciągle mówi, że ją to dusi. Myślałem może za dużo nikotyny, no ale moje wyroby mają tylko 6mg. To ją dusi a papierosy nie :shock: Korzysta z ep ale papierosy dalej pali. I widzę jak korzysta, napełniony merlin i bateria starcza jej na 3-4 dni spokojnie.

Witaj, wiem że ten post był pisany dawno temu i możesz go nawet nie przeczytać. Ja miałem tak samo jak Twoja żona paląc hybrydowo, ale za radą kolegów z forum rzuciłem całkiem zwykłe fajki i na drugi dzień był już efekt czyli dusiło mnie o wiele mniej. I tak z dnia na dzień było coraz lepiej. Teraz nawet po przebudzeniu się rano jak wezme chmurkę to w ogóle mnie nie dusi, pozdrawiam.
By Maniek12
#1894329
No ja co prawda dopiero kilka dni na e-fajach, ale pierwszy dzień to również robiłem miks analog z e- i powiem że mi też nie podchodziło. Jak skończyła się paka analogów, wziąłem nieco mocniejszy liquid12 brzoskwiniowy to tak mia zasmakowało, że zapomniałem i nie ciągnęło mnie. pewnie niedługo pojawi się kryzys ale jak na razie widzę, że jest dobrze.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.