EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By iluś
#1869005
Jaka to różnica gdzie zrobi zakupy , dużo sklepów jest na allegro z premixami, czy virtus , artvape czy inne. Jak dla mnie kup i spróbuj ,najlepiej na początek coś małego i ocenisz.
By Krasnal45
#1869016
iluś pisze:Jaka to różnica gdzie zrobi zakupy , dużo sklepów jest na allegro z premixami, czy virtus , artvape czy inne. Jak dla mnie kup i spróbuj ,najlepiej na początek coś małego i ocenisz.

Widzisz, potwierdzasz tylko to, co napisałem Ci w innym temacie minutę temu :mrgreen: aledrogo, to kolejne takie bóstwo :mrgreen: Owszem, można tam czasem coś ciekawego wyhaczyć i w dobrej cenie, ale równie szybko, przynajmniej w niektórych dziedzinach, można sobie kłopoty na łeb zwalić. Już na pewno nie kupiłbym tam nic co zdrowia może dotyczyć, a na premixy rodzaju ewentualnie Made In Garaż na pewno nie spojrzę. Chcesz, kupuj, sprawdzaj, testuj........ to Twoje zdrowie i Twoje płuca, nie moje :mrgreen:
By iluś
#1869089
Masz rację , ale mi bardziej chodzilo że można tam kupić premixy normalnych firm , gdzie są te same w sklepach stacjonarnych . Ja np mam nieraz kupony i kupując powiedzmy jakiś premix czy kilka sztuk robi mi się minus około 20 zł , także myślę że się opłaca. Także nie jestem za kupowaniem garażowych liquidów.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.