EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By KingTheRock
#1867065
Cześć, mam problem z moim smokiem procolorem, mianowicie nie chce się włączyć, ale od początku. Przez paręnaście dni był problem z tym, że przeskakiwało napięcie z jednego akusa na drugiego, wystarczyło wtedy lekko walnąć w niego, ew. Wyciągnąć baterię, chwilę trząchać modem i wsadzić. To pomagało i na trochę było spokoju. Dzisiaj znów przeskoczyło napięcie i mod się wyłączył, lecz niestety pomimo napraw siłowych box nie chce się włączyć. Wie ktoś co to może być? Elektronika do wyrzucenia czy może tylko kabelek mógł się odczepić.
Pozdrawiam cieplutko
Awatar użytkownika
By Timi
#1867067
Myślę, że sedno problemu lezy we wsadzaniu :mrgreen:
By Krasnal45
#1867068
Ja jakoś nie umiem sobie zobrazować tego przeskakiwania napięcia z akusa na akus. Myślę, myślę i ni hu hu :mrgreen: To tak jakoś jak ta pszczółka z kwiatka na kwiatek? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Timi
#1867069
Krasnal45 pisze:Ja jakoś nie umiem sobie zobrazować tego przeskakiwania napięcia z akusa na akus. Myślę, myślę i ni hu hu :mrgreen: To tak jakoś jak ta pszczółka z kwiatka na kwiatek? :mrgreen:

Jak się dobrze wsadzi, to wszystko jest możliwe.
No i oczywiście o trząchaniu nie wolno zapomnieć :lol:
By KingTheRock
#1867093
Już tłumaczę, powiedzmy oba akusy mają po 50 procent, bierzesz bucha, następnie patrzysz na ekran, a tam widać, że poziom naładowania akumulatora nr. 1 jest prawie pełny, a akumulator nr. 2 ma prawie 0.
Wiem, że sposoby na naprawienie brzmią trochę dziwnie, lecz to działało.
Awatar użytkownika
By Timi
#1867094
Możesz spróbować dokładnie wyczyścić wszystkie styki akusów w boxie i na samych akumulatorach. Podoginać te w boxie tak żeby był mocniejszy kontakt.
Ale to Smok, a Smoki słyną z awaryjności i goownianych rozwiązań. Jedyny porządny smok to wawelski :mrgreen:
By Krasnal45
#1867095
Jak się używa w dwuakumulatorowym, budżetowym, kiepskiej reputacji zasilaniu dwu różnych, niesparowanych ogniw i ładuje się je w modzie zamiast w ładowarce zewnętrznej, to w końcu balancer wysiada, elektronika głupieje i odmawia posłuszeństwa.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1867166
DorotaM pisze: Następny smok poległ. Uczcijmy jego pamięć minutą smutnych westchnień.
:lol:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.