EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By exploraz
#1867036
Cześć,
Niecały tydzień temu kupiłem ammita duala zrobiłem wszystko jak trzeba zalałem i już po kilku minutach zauważyłem że u spodu atomizera pojawia się płyn myślałem że być może to wina tego że dałem zbyt mało waty więc wymieniłem i dałem trochę więcej tyle ile było to możliwe jednak problem dalej występował dodam że palę liquidy 70PG/30VG są one bardzo rzadkie ale niestety nie mogę pozwolić sobie na te z większą zawartością gliceryny, pomyślałem że zakupię lepszą watę i wtedy spróbuje, kupiłem Kendo Vape Cotton wymieniłem ale nadal cieknie i tutaj pojawia się moje pytanie czy jest możliwe aby dostać gdzieś liquidy z jakimś innym zagęszczaczem niż gliceryna a jeżeli nie to czy wymiana atomizera na ten z top air flowem taki jak np geek vape zeus coś pomoże?
Z góry dziękuje za pomoc w rozwiązaniu problemu.
By gourmet
#1867101
cześć mam nadzieję że to wyjaśni co robisz źle lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim ad minim veniam quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non proident sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum
By Krasnal45
#1869015
To łacina. Wiesz co to Google? Ogarniasz go choćby w podstawowym stopniu? Chyba nie, a szkoda, bo mimo że akurat z tym fragmentem tłumacz dość kiepsko sobie radzi, to jednak jest to potężne narzędzie w przeciwieństwie do twarzoksiążki, do której większość internautów pokłony bije jak do boga, a podstawowych rzeczy w internecie nie potrafi ogarnąć.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1869093
iluś pisze:To takie małe pytanko po co pisać w łacinie ?

Po to żebyś sobie to przetłumaczył :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869201
Für wie viele Freunde hast du mehr :lol:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.