EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Vause
#1867024
Hej, witam.
Prosiłabym o polecenie Waszych sprawdzonych buildów do RDA. Obecnie vapuję na Cheetah II i mam tam wsadzone dwa quad core fused claptony, jestem zadowolona, ale jednak czegoś mi tam brakuje.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1867027
2 claptony to za mało,powinnaś jeszcze watę obsadzić :P
A co do pytania,na rda nie ma sprawdzonych buildów.Dopasowujesz rodzaj grzałki i waty pod siebie co oznacza że kupujesz lub skręcasz kilka o róznych parametrach grzałki i wybierasz ten zestaw który podpasował najlepiej.
Awatar użytkownika
By Vause
#1867031
wertjacek pisze:2 claptony to za mało,powinnaś jeszcze watę obsadzić :P
A co do pytania,na rda nie ma sprawdzonych buildów.Dopasowujesz rodzaj grzałki i waty pod siebie co oznacza że kupujesz lub skręcasz kilka o róznych parametrach grzałki i wybierasz ten zestaw który podpasował najlepiej.

Watka też siedzi, w tym przypadku używam muji, bo nie zauważyłam dużej różnicy między nią a innymi dostępnymi.
A moje zasilanie to G-Priv w pierwszej wersji.
By BezimiennyII
#1867032
A liczyłem, że mechanik :wink: Chociaż, jeżeli ma to być setup pod smak to myślę, że zasady tworzenia grzałki będą podobne.
Przede wszystkim, Cheetach jest ( w mojej ocenie) parownikiem do generowania dużej chmury. Pierwsza potrzebną rzeczą jest zmniejszenie przepływu powietrza przynajmniej do 1/2. Drugim krokiem jest zmniejszenie komory odparowania. W tym celu:
1. Grzałka powinna być spora. Jednak w związku z tym zastosuj druty o małej bezwładności - Ni80. Powinny być też cienkie. Myślę, że dobrą opcją byłby fused clapton na 4 rdzeniach 0.2mm i z owijką 0.08mm. Ilość zwojów musisz już dopasować pod siebie i miejsce w dripperze.
2. Ułożenie waty. Przewlecz ją przez grzałki i zostaw jej tyle, żeby otaczała cały deck i zostaw tylko korytarz na powietrze na linii dziurka - grzałka. Możesz też wziąć paski muji i położyć je dodatkowo na górze grzałek.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.